Захисник Дніпра-1 отримав жахливу травму через чотири хвилини після виходу на поле

Переглядів 1271
Валерій Лучкевич. Фото: Google
Валерій Лучкевич одразу після виходу на заміну отримав пошкодження в єврокубковому матчі Дніпро-1 - Вадуц (2:2). Схоже на те, що футболіст знову травмував коліно.

Півзахисник Дніпра-1 Валерій Лучкевич отримав травму у матчі Ліги конференцій із Вадуцем (2:2).

26-річний футболіст зазнав пошкодження на початку другого тайму після того, як пішов у підкат. До речі, Валерій вийшов на поле на заміну після перерви замість Олексія Гуцуляка. Після пошкодження замість Лучкевича на полі з’явився Володимир Танчик.

На даний момент невідомий характер травми Лучкевича, але схоже на те, що у Валерія знову пошкодження коліна. Варто зазначити, що Лучкевич зовсім недавно відновився від травми і цього сезону, виходить, зіграв лише чотири хвилини.

Інший матч групи Е між АЗ та Аполлоном розпочався о 22:00. Наразі українська команда з чотирма очками в активі йде на другому місці у квартеті.