Зінченко зіграв за Арсенал, який вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів: відома оцінка українця за матч

Переглядів 877
Зінченко з партнерами радіють. Фото: beIN SPORTS
27-річний український легіонер Арсенала Олександр Зінченко долучився до успішного поєдинку лондонської команди, яка здолала Порту в серії пенальті.

12 березня в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Арсенал на «Емірейтс» зустрічався з Порту. Перша гра завершилася перемогою португальців із рахунком 1:0, а тому англійцям було потрібно забивати.

І Арсенал виграв основний час також із результатом 1:0, завдяки голу Леандро Троссарда. Гру було переведено в екстратайми. На 106 хвилині на поле замість Якуба Ківйора вийшов Олександр Зінченко, який одразу почав налаштовувати партнерів на позитивний результат.

Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті. Українець одинадцятиметровий не бив, а лондонці виграли «лотерею» з рахунком 4:2. Таким чином, Арсенал вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Від порталу статистики WhoScored Зінченко отримав оцінку 6,1. Це один із найнижчих балів серед усіх футболістів, які взяли участь в цьому поєдинку.

• Наступний матч «каноніри» зіграють проти Манчестер Сіті в рамках АПЛ 31 березня.
  • В Прем’єр-лізі Арсенал наразі з 64 очками в активі є лідером.