Зоря бере реванш у Славії, але вилітає з Ліги Європи: Бартулович тримає слово

Переглядів 1560
Славія - Зоря. Фото: ФК Славія
Зоря у матчі-відповіді плей-офф-раунду кваліфікації Ліги Європи здобула перемогу над Славією. Команда Младена Бартуловича зважилася на міні-подвиг у Любліні.

Младен Бартулович, який готував команду до цього поєдинку після відставки Ненада Лалатовича, пообіцяв зробити все, щоб команда достойно себе показала сьогодні та дотримав своєї обіцянки.

Зоря після поразки від Славії тижневої давнини у Празі змогла створити купу проблем своєму опоненту. Українська команда в першому таймі матчу в Любліні змогла двічі вразити ворота Славії, зробивши рахунок рівним за підсумком двох зустрічей.

На 32-й хвилині Алефіренко наважився на дальній удар, який став сюрпризом для Коларжа, а за дев'ять хвилин Антюх ударом в ближній кут виставив голкіпера Славії посміховиськом.

В перерві Славія посилила тиск на ворота Зорі, однак голкіпер луганців Турбаєвський робив все можливе і неможливе, щоб втримати перевагу, яка б дозволила перевести гру в додатковий час.

Зоря, в свою чергу, створила декілька небезпечних нагод, які могли перетворитися на третій гол від української команди, однак гол Юрасека на 82-й хвилині став вирішальним та забезпечив Славії вихід до групового раунду ЛЄ.

Зоря завдяки перемозі над Славією у матчі-відповіді з рахунком 2:1 змогла заробити кілька балів в скарбничку України у таблицю коефіцієнтів УЄФА та продовжить виступи на євроарені в групі Ліги конференцій.

Жеребкування групового турніру ЛК відбудеться завтра, 1 вересня.