Зоря ледь не створила камбек у матчі з Маккабі Тель-Авів: підсумок багатостраждальної гри Ліги конференцій

Переглядів 2000
Денис Нагнойний та футболісти Маккабі. Фото: ФК Маккабі Тель-Авів
Луганська Зоря зустрілася з Маккабі Тель-Авів у перенесенному матчі Ліги конференцій. Українська команда забила двічі, проте не зуміла зачепитися за очки.

У суботу, 25 листопада, Зоря зіграла відкладений матч третього туру групового етапу Ліги конференцій проти Маккабі Тель-Авів. Поєдинок закінчився поразкою луганців із рахунком 2:3.

Ця зустріч проходила у Сербії, на стадіоні клубу Бачка Топола через військовий конфлікт у Ізраїлі. УЄФА спочатку призначив початок даної гри на 19:45, однак потім переніс старт на 17:30 за київським часом.

У першому таймі Зорі майже вдалося не пропустити, однак Еран Захаві на другий доданій хвилині з асисту Габі Канішовського все ж таки зумів відкрити рахунок.

А вже на самому початку другої половини гри Дор Перетц подвоїв перевагу Маккабі. В середині тайму ізраїлітянин зробив дубль.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Луганці через 10 хвилин змогли відповісти зусиллями Едуарда Герреро, який відзначився після асиста Ігора Горбача.

Горбач також забив в кінці зустрічі після результативної передачі Дениса Антюха.