Зоря програла Маккабі Т-А у матчі Ліги конференцій: відео голів поєдинку команди Кривенцова у єврокубках

Переглядів 5479
Даниїл Алефіренко. Фото: Google
В поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря поступилась ізраїльському Маккабі з Тель-Авіва (0:2). Українська команда опустилась на третє місце в групі.

Поєдинок проти Маккабі з Тель-Авіва Зоря розпочала зі швидкого голу. Нажаль, пропущеного.

Вже на сьомій хвилині, після довгого розіграшу кутового, голландський захисник-гренадер ізраїльського клубу Деррік Лукассен п’ятою (!!!) пробив Турбаєвського. Микита точно не чекав саме на такий удар.

Подвоїли свою перевагу ізраїльтяни ще до перерви: неузгодженістю центральних захисників Зорі вміло свористався Дор Перец, який спокійнісінько, головою замкнув навіс від Ерана Захві.

Фантастична реалізація команди Роббі Кіна – два удари в площину – два голи – ввела хлопців Валерія Кривенцова у стан гроггі, висловлюючись боксерською термінологією.

А на 43-й хвилині першого тайму Кривенцов вже міг викидати рушника. Перец зробив дубль, замкнувши навіс від Мілсона і відправив Зору в глибокий нокаут. І все це ще до перерви.

По перерві один гол луганчани досить швидко відіграли: Петар Мічин в дотик замкнув простріл з лівого флангу, але, суддя ретельно переглянувши повтор взяття воріт скасував.

Та нав свій гол Зоря все ж напряцювала. Швидку атаку з власної половини поля розпочав і завершив Ігор Горчач.

▶️ Відео всіх голів поєдинку Зоря – Маккабі Т-А дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ліга конференцій

Зоря (Луганськ, Україна) – Маккабі (Ізраїль, Тель-Авів) 1:3 (0:3)

Голи: Алефіренко, 74 – Лукассен, 7, Перец, 26, 43.

• 25 листопада Зоря та Маккабі зіграють перенесений матч третього туру Ліги конференцій.
  • В п’ятому турі ЛК команда Валерія Кривенцова вирушить до Бельгії на гру проти Гента. Поєдинок заплановано на 30 листопада. Початок гри о 19:45.
  • Маккабі в передостанньому турі групового етапу Ліги конференцій вирушить до Ісландії на гру проти місцевого Брейдабліка. Поєдинок заплановано на 30 листопада. Початок гри о 22:00.