Антон Боль: «Зі мною все гаразд, через пару днів повертаюся до тренувань»

Переглядів 896
Олександр Петров Олександр Петров
5 голосів
Антон Боль: «Зі мною все гаразд, через пару днів повертаюся до тренувань»
Антон Боль (в центрі). Фото: ФК Зоря
Оборонець Зорі Антон Боль розповів «УФ», що травма, отримана у матчі проти СК Дніпро-1, виявилася не настільки серйозною, як було заявлено.

Ексклюзивна інформація, отримана кореспондентом «УФ», що у центрального захисника Зорі Антона Боля серйозна травма, через яку йому навіть можуть зробити операцію, викликала гучний резонанс в ЗМІ. Щоб розставити всі крапки над «і», наш кореспондент Олександр Петров у четвер, 18 квітня, у перерві матчу Зоря – Шахтар повторно зустрівся з Антоном Болем і поцікавився станом його здоров’я. 

– В мене до вас нема питань стосовно інформації про травму, через яку я не міг грати у матчі проти Чорноморця, і сьогодні проти Шахтаря, – сказав 21-річний захисник Зорі Антон Боль. – Просто ми з вами не порозумілися щодо того моменту, який стосується тільки операції. 

Тож тепер, користуючись нагодою, я хотів би через «УФ» сказати вболівальникам Зорі: зі мною все гаразд, травма є, але я відновлююся згідно рекомендацій лікарів. У грі з Дніпром-1 був для мене неприємний момент, коли я пішов на м’яч і вийшов стик із суперником. Однак все обійшлося. Зараз ні про яку операцію мова не йде. 

Через пару днів я повертаюся до тренувань. Сподіваюся, що у наступній грі проти Шахтаря у Львові (22 квітня, – прим. О.П.) я вже буду готовий зіграти. 

  • Зазначимо, що Боль виступає у Зорі на правах оренди з Динамо – його угода з киянами розрахована до 30 червня 2026 року.
  • В нинішньому сезоні захисник провів уже 12 матчів у всіх турнірах, віддавши одну результативну передачу.