«Ця ганчірка має висіти тільки в їх країні»: Дитятьєв емоційно розповів, як зривав російський прапор в турецькому готелі

Переглядів 6316
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
6 голосів
«Ця ганчірка має висіти тільки в їх країні»: Дитятьєв емоційно розповів, як зривав російський прапор в турецькому готелі
Олексій Дитятьєв. Фото: Google
Центрбек Львова Олексій Дитятьєв прокоментував для «УФ» рішення слідчого комітету рф розпочати розслідування стосовно зняття прапору країни-агресора з флагштока готелю в Туреччині.

Дитятьєв перед від'їздом делегації ФК Львів з Туреччини вирішив зняти російський прапор, який майорів над готелем, в якому проживала остання команда УПЛ.

Дії українця зацікавили слідчий комітет рф, а його очільник Алєксандр Бастрикін доручив провести розслідування інциденту.

«Ця ганчірка має висіти тільки в їх країні. Окупанти і вбивці повинні знати де їх місце», – пояснив свій вчинок футболіст.

Нагадаємо, Дитятьєв став гравцем Львова під час зимового трансферного вікна Transfermarkt оцінює гравця в 50 тисяч євро.

Після першої частини сезону Львів з дев’ятьма очками в активі розташовується на 16 позиції в турнірній таблиці УПЛ. 6 березня команда Олега Дулуба відновить сезон поєдинком проти Миная.