«Добре, що не футбол з підводного човна написав. Це розіграш?», — віцепрезидент Колоса вогняно відреагував на чутки про відставку Вишняка

Переглядів 701
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
6 голосів
«Добре, що не футбол з підводного човна написав. Це розіграш?», — віцепрезидент Колоса вогняно відреагував на чутки про відставку Вишняка
Ярослав Вишняк. Фото: ФК Колос
Віцепрезидент Колоса Володимир Генінсон спеціально для «УФ» прокоментував чутки навколо майбутнього головного тренера Ярослава Вишняка у ковалівському клубі.

На телеграм-каналі «Футбол з вертольота» з'явилася новина про можливу відставку головного тренера Колоса Ярослава Вишняка в разі невтішного результату в поєдинку чемпіонату України з полтавською Ворсклою.

«Якщо не буде отримана перемога у матчі проти Ворскли – є велика імовірність, що Ярослав Вишняк залишить Колос. І скоріше всього нічия теж не влаштує Андрія Засуху, хоча знаючи характер пана Засухи – можливі варіанти».

Спеціально для сайту «Український футбол» Володимир Генінсон вніс остаточну ясність стосовно майбутнього Ярослава Вишняка на посаді головного тренера Колоса.

– Матч проти Ворскли – останній для Вишняка у Колосі?

– Ви серйозно? Добре, що не футбол з підводного човна написав. Це розіграш? Я жодних телеграм-каналів не читаю. Навколо будь-якого клубу, який проходить через кризові моменти, є багато неприємних чуток.

У Колоса є головний тренер, якому ми довіряємо. В нас найкращий клуб та найкращий президент.

– Якщо я вас правильно зрозумів, Вишняк не буде звільнений за будь-яких обставин?

– Ярослав Васильович є головним тренером Колоса. Смішно навіть про це говорити. В нас є довіра до Вишняка. Що буде завтра? Ніхто не знає. А раптом всі орки здохнуть і війна закінчиться?

Вишняка з першого програного матчу відправляють у відставку. Сьогодні він виводить команду на матч з Ворсклою. Буду поруч із ним та підтримувати всім, чим зможу.

  • Поєдинок між Колосом та Ворсклою пройде у суботу, 20 квітня. Початок гри о 18:00.
  • Наразі ковалівський клуб займає 11 сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи 25 очок після 23 зіграних турів.