«Із 10 футболістів мені підходять два»: Маркевич відреагував на чутки про конфлікт із шеф-скаутом Корнієнком у Карпатах

Переглядів 12075
Андрій Піскун Андрій Піскун
11 голосів
«Із 10 футболістів мені підходять два»: Маркевич відреагував на чутки про конфлікт із шеф-скаутом Корнієнком у Карпатах
Гліб Корнієнко та Мирон Маркевич. Колаж: УФ
Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркевич ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію про його начебто конфлікт із шеф-скаутом команди Глібом Корнієнком.

У пресі з’явилась інформація, що між Мироном Маркевичем і Глібом Корнієнком виникло непорозуміння з приводу формування команди. Причина у тому, що шеф-скаут пропонує Карпатам молодих бразильців, а головний тренер хоче бачити вже готових гравців.

Щоб розібратися у ситуації, сайт «Український футбол» поговорив з головним тренером львівських Карпат Мироном Маркевичем.

«У нас були спільні погодження з Корнієнком, але, на жаль, футболісти до нас не їхали з різних причин – чи то жінка не відпустила, чи батьки»

– Мироне Богдановичу, пишуть, що у вас конфлікт з Глібом Корнієнком. Це правда?

– У мене – конфлікт? Я взагалі не конфліктний чоловік. 

– Начебто у вас різне бачення щодо комплектування команди: він вам пропонує молодих бразильців, яких потрібно формувати, а ви хочете вже готових гравців.

– Я в перший раз про таке чую. Навіть не знаю, звідки така інформація береться. 

– Як з Корнієнком комунікуєте?

– Він мені присилає список гравців, я їх дивлюсь і кажу: підходять вони мені чи ні. У нас були спільні погодження, але, на жаль, футболісти до нас не їхали з різних причин – чи то не захотіли, чи то жінка не відпустила, чи батьки. В Україну сьогодні дуже непросто затягнути гравців. 

Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати

– Підбиваючи підсумок, уточню, з Корнієнком у вас нормальні відносини, так?

– Нормальні робочі відносини. Він займається скаутингом і надсилає мені футболістів, я їх оцінюю, чи підходять вони Карпатам. 

– Ви задоволені роботою Корнієнка в Карпатах?

– З десяти запропонованих футболістів мені підходять два. Розмовляємо з багатьма, але проблема в тому, щоб вмовити їх приїхати в Україну. Планувати літню трансферну кампанію ми можемо, але не все від нас залежить. 

«Якби ми грали так сконцентровано, як із Лівим берегом, то шансів у Інгульця не було б»

– Аріельсон – це кандидатура, яку запропонував Корнієнко?

– Та яка різниця, хто його запропонував. Він був в Україні, а нам потрібен був нападник, бо, крім Ігора Невеса, нікого не було. В Аріельсона не вийшло у Поліссі і ми взяли його на пару місяців подивитись.  

– Аріельсон поки мало отримує часу в Карпатах, але проти Інгульця вже встиг відзначитись асистом. Яке він на вас справляє враження?

– Проти Інгульця він непогано вийшов на заміну. Дамо йому ще шанс, побачимо, як він його реалізує. 

– Після поразки від Інгульця ви сказали, що футболісти Карпат, напевно, думають, що вже стали великими. Опустили їх на землю?

– То є нормальний процес. Нереально пройти всю дистанцію рівно, осічки все одно будуть траплятися. Я не можу сказати, що футболісти були неготові. Можливо, десь відчули, що вже вийшли в Прем’єр-лігу. У нас з’явилося багато писак, які пишуть, що ми вже в УПЛ. Це тільки розхолоджує команду. 

– Що ви сказали гравцям після матчу з Інгульцем?

– Я сказав, що треба заспокоїтись, поменше читати пресу і рухатись далі. Якби ми грали так сконцентровано, як з Лівим берегом, то шансів у Інгульця не було б. Інгулець скористався втратою нашої концентрації.