«Карпати лише треті у черзі за Лупашком»: Поворознюк розкрив імена кандидатів на посаду нового тренера Інгульця

Переглядів 8045
Олександр Калінін Олександр Калінін
11 голосів
«Карпати лише треті у черзі за Лупашком»: Поворознюк розкрив імена кандидатів на посаду нового тренера Інгульця
Олександр Поворознюк і Владислав Лупашко, колаж: «УФ»
Президент Інгульця Олександр Поворознюк розповів «УФ» про деталі розірвання контракту з Владиславом Лупашком та назвав потенційних кандидатів на посаду головного тренера.

Автор Ігор Лисенко

Сьогодні ввечері з’явилися дві новини про тренерську перестановку в Інгульці. Кореспондент нашого сайту Ігор Лисенко зателефонував президенту Інгульця Олександру Поворознюку, щоб дізнатися першим про причини такого рішення. Олександр Григорович в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» розповів про перспективи Владислава Лупашка та хто може зайняти його місце в Інгульці.

«Хочу подякувати Лупашку за незабутній сезон»

– Владислав Лупашко покидає Інгулець. Наскільки ця інформація відповідає дійсності?

– Правда. Я особисто бачу, що мозком Лупашко просто переріс Інгулець. В майбутньому ви зрозумієте, наскільки це унікальний тренер. 

Коли офіційно на Інгулець прийшли пропозиції від 4-х клубів УПЛ та двох закордонних клубів, зрозумів, що не буду тримати молодого тренера, як і молодого футболіста, якщо побачу у ньому подальший розвиток. Тому ми разом поговорили, що без будь-яких грошей я його відпускаю. 

Куди він піде? Не знаю, рішення він ще не прийняв. 

Владислав Лупашко, фото: ФК Інгулець

– “Без грошей” – це означає, що клуб Інгулець ніякої компенсації не отримає?

– Так. Буду дуже задоволений, якщо у нього вийде на вищому рівні та буду пишатися, що колись Влад очолював Інгулець. Хочу подякувати йому за цей незабутній сезон, за ті емоції, що Лупашко нам усім подарував. Не хочу ні грошей, нічого, хочу просто дати йому можливість зробити своє майбутнє. 

Скажу вам більше. Ми з Лупашком нещодавно перепідписали на контракт на 3 роки, але зараз його розриваємо та відпускаємо Владислава.

«Карпати лише треті у черзі за цим тренером»

– Відпускаєте в Карпати?

– Ні, це поки що не Карпати. Вони лише треті у черзі за цим тренером. Першим іде закордонний клуб, там і умови кращі, але обирати Лупашку. 

– Він радився з вами?

– Ми спілкуємось постійно, але особисто я йому нічого не радив. Сказав, що все, що від мене залежить – я зробив, далі – вибір за ним. Казали, мовляв: “Поворознюк не відпустить”, а я відпустив і документи вже у нього сьогодні на руках будуть.

«Серед кандидатур на посаду Лупашка – Любенович, Лавриненко та Кучук»

– Желько Любенович – новий тренер Інгульця, як це повідомив Ігор Бурбас?

– Це ще відкрите питання. Завтра зустрічаюсь з Желько Любеновичем і ми або домовимось або ні. Вже в обід все буде відомо. До цього ми розмовляли з президентом Минаю і він сказав, що відпустить Желько. Ми з Пересоляком дружимо сім’ями, питань не було ніяких, його віддають також безкоштовно.

Валерій Пересоляк, фото: ФК Минай

– Розглядали інші кандидатури? Ковалець? Лавриненко?

– Ковалець – ні. Лавриненко – так. Був ще Кучук та ще пара кандидатур, переговорний процес у випадку невдачі з Любеновичем буде тривати.