«Казав, що Михайличенко крутіший, і продовжую говорити»: Драмбаєв – про очікування від переходу Міроші в Шахтар

Переглядів 4374
Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
5 голосів
«Казав, що Михайличенко крутіший, і продовжую говорити»: Драмбаєв – про очікування від переходу Міроші в Шахтар
Олександр Драмбаєв та Новатус Міроші. Фото: УФ
Олександр Драмбаєв, який у минулому сезоні виступав за Зульте-Варегем разом із найсвіжішим новачком «гірників», поділився очікуваннями від трансферу Новатуса Міроші в донецький Шахтар.

Перед самим закриттям літнього трансферного вікна в більшості країн Європи донецький Шахтар оголосив про перехід лівого захисника Зюльте-Варагем Новатуса Міроші на правах оренди.

Який його стиль та які позиції може закрити? Які його спортивні перспективи? Чи кращий він за Богдана Михайличенка, якого Шахтар не став викупляти в Андерлехта?

З цими та іншими питаннями журналіст сайту «Український футбол» Дмитро Чорнобай звернувся до екс-захисника молодіжної збірної України Олександра Драмбаєва, який минулий сезон провів в оренді, граючи за Зульте-Варегем – разом із майбутнім гравцем «гірників» Міроші.

 «Недарма його називають одним з найкращих лівих захисників в Бельгії»

– Ви грали із Міроші в Зульте-Варегемі. Розкажіть, який стиль гри Новатуса? Які позиції може закрити?

– Міроші грав в центрі поля спочатку, але потім наш лівий захисник травмувався і Новатуса перевели на фланг оборони. Він має гарну ліву ногу, доволі агресивно йде у відбір. Знаєте, як-то кажуть: «Може трішки в ніжку, трішки в м'яч». Міроші – розумний гравець та має класне бачення поля.

– Які його спортивні перспективи? Він називався в числі найкращих у Бельгії? Які ще клуби ним цікавилися?

– Недарма його називають одним з найкращих лівих захисників чемпіонату Бельгії. Він 2002 року народження – молодий і дуже перспективний гравець. Новатус дуже добре грав у Бельгії, тому бажаю йому успіхів в Шахтарі.

Новатус Міроші. Фото: ФК Шахтар

«Вважаю, що Михайличенко більш класний гравець, ніж Міроші»

– Як він працював у Бельгії, чи були скандали, пов'язані з режимом або формою?

– Ні-ні-ні, ніяких скандалів не було. Режиму він дотримувався, як і всі в команді. Ніхто не мав проблем з дисципліною, всі були справжніми професіоналами. Гравці робили все, як має бути: ніхто не затримувався, ніхто не гуляв. Все було спокійно та добре.

– Як у нього з травматизмом? Він травматичний гравець?

– Ні, зовсім ні. Не мав на моїй пам'яті ніяких травм, тому бажаю щось так далі і продовжувалось. Нікому не бажаю бути травмованим.

– Він кращий за Михайличенка, якого Шахтар не став викупляти?

– Я не буду вважати його кращим за Богдана. Я казав, що Михайличенко є крутішим, і продовжуватиму це говорити. Знаю Богдана особисто давно і він мені подобається, як гравець.