Жовта картка, розгром, шоста поразка поспіль і ризик останнього місця: Сидорчук дебютував за Вестерло

Переглядів 25115
Олександр Калінін Олександр Калінін
9 голосів
Сергій Сидорчук, фото: ФК Вестерло
Сергій Сидорчук дебютував за Вестерло. У п'ятницю команда українського півзахисника зіграла матч сьомого туру чемпіонату Бельгії, в якому програла Антверпену (0:3).

15 вересня Вестерло приймав вдома Антверпен у рамках сьомого туру Жюпіле Про-ліги. Колишній капітан Динамо Сергій Сидорчук вперше зіграв за нову команду, вийшовши у стартовому складі.

Вестерло почав матч невдало, пропустивши вже на 15-й хвилині від Янссена. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей, а в дебюті другої половини зустрічі Сидорчук отримав жовту картку, сфоливши на правому захиснику Антверпена Вейндалі.

На 68-й хвилині чемпіони Бельгії подвоїли рахунок – гол в активі Батая. Крапку поставив Муджа, зафіксувавши розгром суперника. Сидорчук відіграв весь матч без замін.

Жюпіле Про-ліга. Сьомий тур

Вестерло – Антверпен – 0:3

Голи: Янссен (15'), Батай (68'), Муджа (84')

• Вестерло програв шостий матч поспіль (різниця м'ячів – 5:13), має одне очко після семи турів і ризикує впасти на останнє 16 місце турнірної таблиці у випадку, якщо Кортрейк у неділю не програє Андерлехту.
  • Антверпен незабаром гратиме з Шахтарем, Барселоною і Порту в групі H Ліги чемпіонів.
  • Наступний матч Вестерло проведе 22 вересня на виїзді проти Стандарду.