«Хуст не може надати футболістам гарантій безпеки»: клуби чемпіонату України об’єднуються через несподівану причину

Переглядів 4984
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
8 голосів
«Хуст не може надати футболістам гарантій безпеки»: клуби чемпіонату України об’єднуються через несподівану причину
Михайло Мадярчик. Колаж «Український футбол»
Президент ФК Хуст Михайло Мадярчик підтвердив «УФ», що у новому сезоні його клуб базуватиметься у Тернополі та об’єднається з ФАТ Подоляни в єдиний колектив.

Аматорський колектив ФАТ Подоляни з Тернополя об’єднується з Хустом в єдиний ФК, який гратиме у сезоні-2024/25 років у Першій лізі під назвою Хуст-Подоляни. Саме така інформація почала сьогодні ширитися мережею від ранку.

Кореспондент сайту «Український футбол» Віктор Глухенький вирішив з’ясувати, наскільки правдиві такі інсайди, та спробував зателефонувати до головного тренера Хуста Володимира Циткіна. Слухавки спеціаліст не взяв, але відповів у письмовій формі.

«На жаль, у мене немає ніякої інформації, я з клубу вже звільнився і не володію ситуацією на сьогодні. Наберіть президента Михайла Мадярчика, думаю, він знає», – відповів Циткін текстовим повідомленням.

Президент ФК Хуст Михайло Мадярчик слухавку взяв і одразу ж максимально чітко розставив всі крапки над і.

– Пане Михайле, чи правда, що ФК Хуст об'єднується з Подолянами з Тернополя?

– Так. Це – правда, але офіційно ми поки що не оформили всю цю процедуру. Тож давайте не поспішати. Такий крок, як об'єднання, є вимушеним, Зараз, в умовах війни, Хуст не має можливості запрошувати до себе гравців. І мова не про фінанси. 

Клуб не може надати футболістам гарантій безпеки, отримати бронювання від армії. Через це сформувати колектив дуже складно. Не хочуть гравці їхати на Закарпаття, бо регіон у нас такий. Прикордонний. Занадто активний… Тут працівники ТЦК гребуть всіх підряд. Їм байдуже, хто ти: футболіст чи пересічний громадянин. 

– Команда з Хуста перебазовується до Тернополя?

– Це теж правда. Можливо, лише на сезон. Можливо, на два. Поки складно сказати, побачимо. 

  • P.S. Відомо, що Подоляни проводили атестацію, щоби отримати статус професійного клубу.
  • Тернопільський колектив ще продовжує виступати у сезоні-2023/24 в аматорському чемпіонаті України. 
  • Найближчої суботи, 22 червня, у Тернополі Подоляни зіграють матч-відповідь півфіналу проти команди Пробій (Городенка, Івано-Франківська область).