«Копитко? Я не збираюсь у когось запитувати»: Михайлів відреагував на інформацію про відродження ФК Львів

Переглядів 6344
Андрій Піскун Андрій Піскун
12 голосів
«Копитко? Я не збираюсь у когось запитувати»: Михайлів відреагував на інформацію про відродження ФК Львів
Роман Михайлів та Богдан Копитко. Колаж: «Український футбол»
Президент ДЮСШ Львів Роман Михайлів ексклюзивно для «УФ» відреагував на інформацію, що він начебто планує відродити ФК Львів, який розпочне виступи у Другій лізі.

Минулого сезону ПФК Львів зайняв останнє місце в УПЛ, але замість виступів у Першій лізі – припинив своє існування. У клубі залишились борги перед гравцями та тренерським штабом.

Нещодавно у пресі з’явилась інформація, що Роман Михайлів має намір відродити клуб та повернути його на професійний рівень – стартувати у Другій лізі.

Сайт «Український футбол» поговорив з Михайлівим на цю тему. 

«Зараз ми співпрацюємо з Минаєм, наші дітки там грають за U-19. Далі будемо бачити»

– Чи правда, що ви плануєте відродити ФК Львів, який почне виступи у Другій лізі, та фінансувати команду?

– По цьому питанню я зараз нічого не можу сказати. Чи є підґрунтя для цієї інформації? Підґрунтя є, але все ще має скластись правильно. Треба дізнатись, чи це буде той ФК Львів, у якого купа боргів, чи він не буде правонаступником. Тому ще рано про щось говорити. 

Багато хто пише, що я був віце-президентом ПФК Львів. Я ніколи ним не був, що може підтвердити статут і штат. Я довгий час займаюсь дитячою школою і нічого дотичного до керівного складу ПФК Львів не мав. Мій вплив обмежувався лише тим, що наші діти грали в U-19.

Зараз наша школа співпрацює з Минаєм, але я також не є у керівному складі закарпатського клубу. 

– А взагалі ви розмовляли з власником ПФК Богданом Копитком на цю тему? Як він ставиться до відродження клубу?

– Мені нема з ним про що говорити.

Богдан Копитко (зліва). Фото: Google

– Але є борги старого ПФК Львів.

– Ну і про що мені з ним говорити? 

– Я правильно розумію, що ви хочете зробити повний ребрендинг ФК Львів, щоб це була нова команда, яка не має відношення до богів?

– Поки що я нічого не хочу. У мене є дитяча школа, у якій є багато перспективних дітей. Зараз ми співпрацюємо з Минаєм, наші дітки там грають за U-19. Далі будемо бачити.

«ПФК Львів винен нам за Крушинського більше трьох мільйонів»

– Але все ж таки, чи є надія, що у наступному сезоні ми побачимо ФК Львів у Другій лізі?

– Зараз я не можу про це говорити. Мене влаштовує співпраця з Минаєм. Раніше ідентична співпраця у нас була з ПФК Львів. Щоб ви розуміли, зараз на нашій школі висить бан через борги ПФК Львів. До речі, ПФК Львів винен нам гроші за нашого вихованця Крушинського, якого вони продали в Полісся. Зараз ми з ними судимося в футбольних і юридичних інстанціях. У нас є підтверджуючі документи, згідно яких ПФК Львів повинен був нам заплатити.

– Скільки вам винні за Крушинського?

– Більше трьох мільйонів. 

– З приводу боргу ви не виходили на контракт з Копитком?

– Ні. Ми говорили ще давно про те, як розвивати клуб та інше. Але коли призначили Боровикова керувати ПФК Львів, контакт з Копитком у мене закінчився. Ми знаємо, що потім сталося з клубом – борги і чорт зна шо. Колись Боровиков вже приходив, понабирав незрозумілих бразильців і клуб два роки мучився. Тільки ПФК Львів став почуватися краще, знову покликали Боровикова. 

Можна сказати, що саме прихід Боровикова вбив ПФК Львів. 

Тому я не збираюсь у когось питати, чи варто мені відроджувати клуб. Якщо я захочу, то я його відроджу. А як він буде називатись – ФК Львів, ДЮСШ Львів – це вже інше питання. Зараз буде неправильно про це говорити, бо ми співпрацюємо з Минаєм.