«Марсель – не єдиний варіант. Актуальні й інші клуби з топ-чемпіонатів»: агент Довбика – про інтерес до форварда Дніпра-1

Переглядів 21692
Артур Валерко Артур Валерко
8 голосів
«Марсель – не єдиний варіант. Актуальні й інші клуби з топ-чемпіонатів»: агент Довбика – про інтерес до форварда Дніпра-1
Артем Довбик. Фото: СК Дніпро-1
Олексій Люндовський розповів «УФ», наскільки серйозно налаштований Марсель, чи розглядаються пропозиції з Туреччини та чи продовжують цікавитися Довбиком клуби, про інтерес яких раніше повідомлялося в ЗМІ.

Артем Довбик в останніх дев'яти матчах УПЛ оформив 13 результативних дій. 23 голи за цей неповний сезон – це найкращий показник за 10 останніх років і другий за всю історію чемпіонатів України. Всі знають, що до рекорду Генріха Мхітаряна залишилося два забитих м'ячі. Проте ім'я бомбардира Дніпра-1 та збірної України останнім часом з'являється в пресі поза контекстом його виступів. 

Зокрема, французькі ЗМІ повідомляють про інтерес до Довбика з боку Марселя, а турецькі – Трабзонспора. А один із вітчизняних телеекспертів навіть повідомляв, що Артем уже пролонгував контракт із Дніпром-1 і залишиться в складі команди й надалі. Що тут правда? 

Агент Артема Довбика Олексій Люндовський в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» пояснив, що насправді відбувається навколо лідера бомбардирських перегонів УПЛ. 

– Остання за часом новина – що нібито Олімпік в компанію до Малиновського не проти запросити ще й Довбика. Наскільки відповідає дійсності інформація про переговори з Марселем?

– Насправді новини тут нема – Олімпік (Марсель) ще й раніше цікавився Артемом поряд із багатьма іншими клубами. Був предметний інтерес до Довбика, він залишається. По мірі того, як покращується особиста статистика Артема, з'являються все новіші й новіші запити. 

– Чи закриті інші варіанти – Торіно, Болонья, Салернітана, Ноттінгем Форест?

– Жоден з італійських та англійських варіантів, про які говорилося раніше, не закритий. Клуби активно цікавляться справами Довбика, стежать за його виступами та статистикою. Проте теж треба розуміти специфіку травня місяця – кожен клуб виконує зараз свої турнірні завдання, від яких багато в чому залежатиме бюджет і фінансові можливості на наступний сезон. Тож тут основні події також будуть під час міжсезоння, а зараз просто йде процес вивчення, збору інформації. 

Артем Довбик. Фото: СК Дніпро-1

– Серед найбільш активних чуток – про інтерес Трабзонспора. Чому саме він і наскільки реальний перехід Артема в Супер-Ліг?

– Тут відразу хочу зазначити: запитів із Туреччини особливо багато, причому, від усіх клубів, які є грандами чемпіонату. Проте можу сказати впевнено – варіант із турецьким чемпіонатом не розглядається. Бажання Довбика – надалі грати в західноєвропейських чемпіонатах провідної п'ятірки.

– Дехто з телеекспертів повідомляв, що Артем продовжив контракт із Дніпром-1. Чи відповідає це дійсності?

– Перемовини СК Дніпро-1 та Довбика продовжуються. Артем не прийняв попередню пропозицію клубу, проте це логічно, що СК Дніпро-1 бажає заручитися підтримкою свого провідного бомбардира. Переговори тривають.

– Коли буде прийматися рішення по майбутньому Артема – влітку чи взимку, коли в нього завершиться угода з клубом?

– На сьогодні Артем попросив мене донести до ЗМІ: він повністю зосереджений на поточних завданнях СК Дніпро-1 та має бажання допомогти клубу, тому щодо всіх перемовин, коментарів і інтерв'ю вводиться повний режим тиші. З поваги до клубу та його максимальних завдань, Артем навіть не хоче говорити про якісь інші справи. Його справа наразі – грати, забивати, приносити користь команді. А вже після сезону, по завершенні чемпіонату, Довбик спільно зі своїм клубом повернеться до розгляду пропозицій зарубіжних клубів, які наразі ми збираємо, обробляємо та систематизуємо.