«Мене не бачить у клубі генеральний директор»: голкіпер Олександрії Білик – про розірвання контракту

Переглядів 9977
Даниіл Вереітін
Даниіл Вереітін
3 голоси
«Мене не бачить у клубі генеральний директор»: голкіпер Олександрії Білик – про розірвання контракту
Олег Білик. Фото: ФК Олександрія
Воротар Олександрії дав відверте інтерв’ю «УФ» щодо ситуації, яка склалася із його трудовим договором

Олег Білик розчарований та здивований рішенням генерального директора Олександрії щодо дострокового розірвання контракту. Про це футболіст розповів в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол».

- Наразі я ще гравець Олександрії, угоду про розрив контракту поки не підписано.  Наразі тривають перемовини на фінансову тему. Мова йде про розірвання чинного контракту і про суму компенсації. Оскільки ця ініціатива щодо розірвання контракту йшла від генерального директора (генеральний директор ФК Олександрія – Іван Кузьменко, ‒ прим. «УФ»), не планував припиняти співпрацю, хотів дограти до завершення терміну контракту, до літа. Тим паче, що прийшов новий тренер, із яким я знайомий. Він добре знає мене, тому я хотів до літа допрацювати свій контракт.  Більш того, в особистій розмові Руслан Петрович говорив про своє бажання бачити мене в команді. 

- А як ти дізнався про те, що клуб хоче розірвати з тобою угоду?

- Закінчився чемпіонат і я поїхав до себе додому, на Захід України. 19 числа після обіду мене набрав спортивний директор, Марков, і сказав, що потрібно зустрітися до Нового року. Я сам планував приїхати святкувати Новий рік до Олександрії, тому погодився. Згодом я написав йому смс із питанням: «На яку тему буде розмова?». На що він відповів, що треба поговорити про розрив контракту та надання мені статусу вільного агента. 

Через два дні, 21 числа, я вже був в Олександрії і почав вирішувати ці питання.

- Чи є у тебе зараз якісь варіанти продовження кар’єри? Можливо, ти з кимось спілкувався з клубів?

- На цю хвилину я ще є гравцем Олександрії, тому конкретно ні з ким з інших клубів ще не спілкувався. Але, ми вже розглядаємо варіанти/певні пропозиції, бо скоріше за все, я залишу клуб, оскільки саме генеральний директор не хоче продовжувати співпрацю.

- Фінансові заборгованості у клубу перед тобою є?

- Мені здається, зараз це є у всіх клубах… Але так, переді мною є. Преміальні за минулий сезон, і невелика заборгованість по зарплатні. 

Данило Вереітін