«Мета – фінішувати у десятці»: віце-президент Чорноморця Генінсон – про зимові збори команди

Переглядів 3495
Даниіл Вереітін
Даниіл Вереітін
2 голоси
«Мета – фінішувати у десятці»: віце-президент Чорноморця Генінсон – про зимові збори команди
Роман Григорчук, Володимир Генінсон (праворуч). Фото: ФК Чорноморець
В Одесі мають намір боротися за підвищення у турнірній таблиці та шукають опорного півзахисника, ‒ стверджує топ-менеджер одеситів в інтерв’ю «УФ».

Віце-президент одеського Чорноморця Володимир Генінсон ексклюзивно для «Українського футболу» розповів про плани клубу на зимове міжсезоння та весняну частину чемпіонату.

– Планується проведення трьох зборів. З 10 по 15 січня – в Одесі, з 16 січня по 13 лютого – у Туреччині, та з 20 лютого до поновлення чемпіонату – в Одесі. Ми не братимемо участі у турнірах, але плануємо 6 спарингів з європейськими командами. Це клуби з Болгарії, Данії та Косова. 

Серед кадрових втрат, пішли Петько, Суханов, Литвиненко, Кравченко та Бобко. Щодо нових футболістів, будемо повідомляти по мірі підписання контрактів. Наразі шукаємо опорного півзахисника.

Наша задача на друге коло – посісти місце у десятці УПЛ. Що стосується Кубку України та його можливого проведення навесні, то буде справа – будемо думати, – розповів Володимир Генінсон.

Чорноморець завершив першу частину сезону в УПЛ на 15 місці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 11 очок після 15 зіграних турів.

Данило Вереітін