«Нам пропонують грати у Першій лізі»: президент ФСК Маріуполь – про новий сезон, можливі зміни у команді та долю Краснопьорова

Переглядів 4715
Павло Клименко Павло Клименко
3 голоси
«Нам пропонують грати у Першій лізі»: президент ФСК Маріуполь – про новий сезон, можливі зміни у команді та долю Краснопьорова
Олександр Ярошенко, фото: Google
Президент ФСК Маріуполь Олександр Ярошенко в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» розповів про перспективи клубу в наступному сезоні.

За підсумками минулого сезону ФСК Маріуполь у плей-офф за право залишитися у Першій лізі програв ФК Хуст і вилетів у Другу лігу, однак все ще може змінитися.

Декілька днів тому ФК Скорук на офіційному клубному сайті оголосив про призупинення виступів в чемпіонаті України, тому ФСК Маріуполь має шанс залишитися у Першій лізі.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» президент маріупольського клубу Олександр Ярошенко прокоментував цю ситуацію.

«ФСК Маріуполь пройшов атестацію на участь у Першій лізі»

– Олександре Олександровичу, раніше стало відомо, що ФК Скорук призупинив виступи у Першій лізі. Тепер ФСК Маріуполь – перший претендент на те щоб замінити клуб із Дніпропетровщини. Вам вже пропонували повернутися у Першу лігу і чи готові ви це зробити?

– Наскільки мені відомо, ФК Львів не буде брати участь в Першій лізі у новому сезоні (численні дзвінки всьому керівництву цього клубу від нашого сайту залишилися проігнорованими, ‒ прим. «УФ»), тому за регламентом ми повинні зайняти місце Скорука. 

Так, нам пропонують грати у Першій лізі і ми готові залишитися. Це все заради міста, у нас команда складається з 95% маріупольців, тренерський штаб також весь маріупольський.

Гравці Маріуполя, фото: ФСК Маріуполь

– Вже відомо, коли остаточно буде прийняте рішення?

– Найближчими днями ПФЛ оголосить інформацію по командах та групах. Відзначу, що ФСК Маріуполь пройшов атестацію на участь у Першій лізі. Клуб отримав атестат десь тиждень тому.

«Продовжимо виступати у Борисполі»

– Де команда планує грати у новому сезоні?

– Продовжимо виступати у Борисполі. До нас добре поставилося керівництво міста, прийняли нас, поле там хороше і стадіон гідний.

– Що можете сказати щодо можливих змін у команді?

– Як тільки буде отримано офіційний документ щодо нового сезону, а саме, у якій лізі буде грати ФСК Маріуполь, тоді вже будемо вирішувати щодо змін у команді.

«Нехай Краснопьоров доводить, що він гідний тренувати цю команду»

– Раніше була інформація, що головний тренер ФСК Маріуполь Олег Краснопьоров може перейти в Металіст. Чи відповідає це дійсності?

– Це все фейки. У Краснопьорова контракт с ФСК Маріуполь до 1 липня 2024 року. Ми йому довіряємо, він з Маріуполя. Розумієте, дуже важко грати, не маючи ні тренувальної бази, ні стадіону, не маючи нічого, крім автобусу та спортивної сумки. 

Олег Краснопьоров, фото: Google

Не кожен тренер прийде на його місце, тим більше, ми нікого й не шукаємо. Нехай Краснопьоров доводить, що він гідний тренувати цю команду.

Скажу ще таке, що як тільки ми програвали 0:1 чи 0:2, то йшли в атаку і проти Карпат, і проти Полісся, але у нас наймолодша команда у Першій лізі, тому була нестабільність, яка призвела до такого результату минулого сезону. Можу запевнити, що будемо підсилюватися.