«Наш футбол котиться в прірву»: віце-президент Ворскли пропонує революційну реформу в чемпіонаті України

Переглядів 18499
Андрій Піскун Андрій Піскун
6 голосів
«Наш футбол котиться в прірву»: віце-президент Ворскли пропонує революційну реформу в чемпіонаті України
Олег Лисак. Фото: Ворскла
Віце-президент Ворскли Олег Лисак ексклюзивно для «УФ» повідомив, що готує революційні зміни в українському футболі, а саме – хоче ініціювати створення чемпіонату U-23.

Олег Лисак у розмові з редактором сайту «Український футбол» заявив, що готує листи в УПЛ та УАФ щодо створення чемпіонату України U-23.

«Наш футбол котиться в прірву. Я з понеділка буду писати листи, щоб створити чемпіонат U-23. Як раніше, не вийде ‒ тому що якщо робити окремі команди U-19 і U-21, то затратна частина клубів за сезон зросте мінімум до 400 тисяч доларів або євро». 

Функціонер детально пояснив, яким він бачить молодіжний турнір.

«Нам потрібно прийняти рішення по створенню U-23, а після цього сезон грати U-18, щоб команди U-19 мали змогу грати в Юнацькій лізі УЄФА. Я маю на увазі, що нам потрібно зробити продовження дитячо-юнацьких шкіл не до U-17, а до U-18, а наступна команда буде U-23. 

Цей турнір зможе відбиватися. Також в U-23 зможуть відновлюватися після травм гравці першої команди».

Після цього Лисак розповів у який час будуть проводитись змагання.

«U-19 грає перед першою командою, а U-23 буде грати на наступний день після головної. Тоді футболісти юніорської та першої команди, які не брали участі в матчах, зможуть зіграти за U-23», – підсумував Лисак.