Український футбол
Олег КІРШОВ: «Призначення нового тренера стане для міста бомбовою новиною»
Віце-президент «Миколаєва» запевнив, що команда візьме участь у новому чемпіонаті, а ось під чиїм керівництвом, дізнаємося вже сьогодні

— Олеже Івановичу, на цьому тижні всі клуби мають підтвердити свою участь у новому сезоні. Чи не виникло ускладнень у вашого ФК під час проходження атестації?

— «Миколаїв» з нового сезону виступатиме в першій лізі. Зауважень з боку атестаційного комітету до нас не було. Невирішеним залишалося хіба що питання по двох гравцях — Каблашу і Голенкову. Нагадаю, заборгованість перед ними тягнеться ще з 2011 року. Але ми надали гарантійні листи ПФЛ, ФФУ і самим виконавцям, що зі стартом нового чемпіонату розпочнемо погашення заборгованості.

— Говорячи про перспективи участі в новому сезоні,
не
 можу оминути увагою тему фінансування, від якого напряму залежить доля «Миколаєва». Хто допомагатиме або утримуватиме ФК: місто чи кошти надходитимуть від бізнес-структур?

— Я зустрічався з мером Юрієм Гранатуровим, який мене запевнив, що футбол у Миколаєві був, є і буде. Крім того, у цьому питанні була проведена велика робота. До тих людей, які допомагали «Миколаєву», приєднаються ще кілька осіб, які надаватимуть фінансову підтримку. Серед них, власне, потім і оберемо президента ФК.

Якщо все задумане вдасться втілити в життя, то в нас умови для роботи будуть кращі, ніж були останні півроку. Іншими словами, ми хочемо повернутися до тих можливостей, які були ще за президентства Гургена Оронюка на початку 2013 року.

— Із цим зрозуміло, а коли команда розпочне підготовку до нового сезону?

— У вівторок розпочнеться підготовка до чемпіонату. Цього ж дня колективу буде представлений новий головний тренер.

— Тобто, В’ячеслав Мазараті більше не головний тренер?

— У Мазараті, й у всіх виконавців, які разом із ним прийшли з «Енергії» — закінчилися контракти. Ми подякували їм за роботу і розпрощалися. Готуючись до нового сезону, свідомо вирішили піти на кроки по омолодженню колективу. Нічого не хочу сказати про тих гравців, з ким довелося розпрощатися, але ми зараз аналізує­мо ситуацію, виходячи з наших турнірних здобутків. 16 місце — це далеко не ті показники, які очікували побачити за підсумками сезону. Відповідно, не могли все залишити на тому ж рівні.

— Після вищесказаного, яку
ж команду ми
побачимо в новому сезоні?

— Залишилися ті виконавці, хто був на контракті (воротар Валерій Восконян, півзахисник Роман Попов, нападники Владислав Котов і Віктор Берко. — О.Т.). Невідомо допоки, чи будуть в команді досвідчені півоборонці Роман Луценко і Артур Купрій. У них хоча й завершилися угоди, але цих хлопців хотілося б залишити в «Миколаєві».

— Олеже Івановичу, у вівторок, як ви сказали, колективу буде представлений новий головний тренер. Як стало відомо «УФ», на цю посаду розглядалася й кандидатура американця Денніса Люкенса, який кілька років тому працював у херсонському «Кристалі»…

— Це все неправда. Можу вас запевнити, що інформація не відповідає дійсності. Хто ж очолить «Миколаїв» — дізнаєтеся у вівторок. Але можу вас запевнити, що для міста це призначення стане бомбовою новиною.

Олександр ТРАВЯНКА.


стрічка новин