Олег ЛУТКОВ: «Присутність військових зі зброєю в руках оптимізму не додає»

Переглядів 53
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Головний тренер «Титана» підсумував зимову підготовку та не оминув увагою політичну ситуацію в Криму, яка торкнулася й місцевого футболу

— Олеже Анатолійовичу, за кілька тижнів поновлюється чемпіонат. Із яким настроєм власне ви та команда підходите до початку змагань?

— Як у мене, так і в команди хороший робочий настрій. Хоча, якщо бути відвертим, то вже трохи втомилися готуватися. Скоріше б поновилися змагання, щоб безпосередньо в офіційних іграх оцінити проведену роботу під час зимового антракту.

— Чи можна говорити, що команда на 99% укомплектована і готова до поновлення чемпіонату?

— Ми готові, але не завадило б підсилити деякі позиції. Навряд чи ви знайдете тренера зараз, який повністю був би задоволений селекційною роботою в своїй команді. Втім, хай не на 99, але на 90 відсотків ми вкомплектовані й готові до поновлення змагань. Нині команда перебуває на завершальному навчально-тренувальному зборі, який проводимо в себе вдома — в Армянську. Продовжуємо переглядати й новачків, тому не буду виключати можливу появу нових виконавців. Хоча основа у нас уже сформована, і якщо не станеться ніяких форс-мажорів, я вже знаю, який склад вийде на поле в першому весняному матчі з «Миколаєвом».

— Ви згадали про форс-мажор. Ситуація чи — скажу навіть глобальніше — окупація Криму не стала на заваді в підготовці?

— Поки ні. Готуємося за заздалегідь визначеним планом. Єдиний недолік — не маємо можливості проводити контрольні матчі. Сьогодні (розмова відбулася в середу. — О. Т.) мала відбутися конт­рольна гра з «Кристалом», однак херсонці відмовилися їхати до нас через ситуацію в Криму.

— А не розглядаєте можливість проведення контрольних матчів за межами півострова?

— Керівництво клубу попрохало нас до 16 березня, коли має відбутися так званий референдум, утриматися від поїздок за межі Криму.

— А у вас немає побоювань, що після відновлення чемпіонату, команди, слідуючи прикладу вже згаданого вами «Кристалу», побоюватимуться приїжджати до вас на календарні ігри?

— Ми всі сподіваємося, що до кінця березня ситуація стабілізується й причин для побоювань їхати на півострів не виникатиме.

— Цікаво, а як керівництво клубу реагує на ситуацію на півострові? Чи була у вас розмова з очільником клубу щодо майбутнього ваших підопічних?

— У вівторок я зустрічався з керівництвом клубу і мене запевнили, що команда буде, й нині немає причин, які могли б завадити дограти «Титану» нинішній чемпіонат.

— До речі, зараз багато говорять про можливе переведення прем’єр-лігових «Таврії» та «Севастополя» в чемпіонат Росії. «Титан», бува, не думає про зміну чемпіонату?

— Не приховуватиму, що хлопці дещо схвильовані. Повірте, не додає оптимізму присутність військових зі зброєю в руках. Однак, можу вас запевнити, що немає ані чуток, ані розмов на тему зміни чемпіонату.


Олександр ТРАВЯНКА.