Олексій ДОВГИЙ: «Відсутність Павлова таки позначається»

Переглядів 78
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Півзахисник «Іллічівця» оцінив дебют молодого одноклубника й запевнив, що не тримає зла на суддівську бригаду за незарахований гол

Ви вже переглядали той епізод із незарахованим арбітром голом? У роздягальні після матчу обговорювали цей момент, до чого дійшли?

— Чесно кажучи, ще не переглядав. Я тільки повернувся додому, відтак буквально за кілька хвилин до цього подивився новини, й там сказали, що гол відмінили несправедливо, що ніякого положення поза грою не було. А в команді ми цього не обговорювали. Що є, то є. Арбітри ж теж люди, й ніхто не застрахований від помилок. Звісно, трохи образливо, що чесний гол не зарахували, але що тут поробиш, буває й таке. Сьогодні взагалі тяжко було грати, належно налаштуватися на гру. Зрозумійте правильно, це ніяке не виправдання, ми зобов’язані були виходити й перемагати. Але на цьому життя не закінчується.

Та все ж нічийним результатом ви незадоволені, так?

— Звичайно, в рідних стінах хотілося перемогти, та і суперник нам був цілком по зубах. Десь не вистачило талану чи ще чогось, не знаю.

— Що після матчу говорив Микола Павлов? Чи задоволений грою команди у цьому поєдинку?

— Він усім подякував за гру, за те, що серйозно поставилися до матчу. Через те, що зараз поминальні дні, дав нам один незапланований вихідний, так що, думаю, це було нам як бонус, такий собі «плюсик». Але я не думаю, що грою він повністю задоволений.

Узагалі, його відсутність у тренерській зоні впливає на емоційний стан гравців?

— Думаю, що вплинула. Він зав­жди нас усіх заряджає своєю енергетикою, безпосередньою присутністю не дає нікому ні на секунду розслабитися чи зупинитися. А сьогодні цього не вистачало. Не було чути його фірмових підказок, підбадьорювань. Коротше кажучи, на лавці було спокійніше, ніж зазвичай. Гадаю, у цьому матчі це відіграло далеко не останню роль.

У вас у складі був дебютант Калінін. Як оцінюєте його гру? Гадаєте, дебют вдався?

— Одразу по гарячих слідах тяжко щось оцінювати. Потрібно буде уважно подивитися на техніко-тактичні дані й таке інше. Узагалі в нас ось і Мишньов дебютував в ос-
новному складі, тож ми всією командою їх підтримували, підбадьорювали. Вони дещо хвилювалися, та, думаю, що в них — велике майбутнє. Хлопці ще молоді. Калініну, якщо не помиляюся, тільки 18 років. У нього хороші дані, якщо буде з таким же ставленням працювати наполегливо над собою, як зараз, то з нього вийде дуже й дуже хороший футболіст.

Наступний матч із «Шахтарем» на «Донбас Арені» ви пропускаєте через перебір жовтих карток. Шкодуєте, що заробили те попередження, воно було виправданим?

— Це вже після гри все аналізуєш, розбираєш. Мені сьогодні було, як ніколи, тяжко грати й постійно тримати в голові згадку, що жовтих карток уже вдосталь, і наступна буде вже перебір. А коли ноги особливо не слухаються, до того ж, десь не встигаєш, доводиться фолити. Чесно, шкодую, що в тому епізоді порушив правила, це було не обов’язково. А тепер шкода пропускати такий матч у Донецьку. Проти чемпіона країни граєш не кожен тиждень, і перевірити свої сили на «Донбас Арені» хоче кожен. Це хороший іспит. Образливо, звичайно, але нічого страшного. Життя продовжується!

Віталій КРИЖЕВСЬКИЙ.