«Ситуацію з Едмаром нехай прокоментує він сам або керівництво»: Голодюк – про перемогу над Чорноморцем

Переглядів 21835
Олександр Петров Олександр Петров
5 голосів
«Ситуацію з Едмаром нехай прокоментує він сам або керівництво»: Голодюк – про перемогу над Чорноморцем
Олег Голодюк. Фото: Металіст 1925
Металіст 1925 вперше у сезоні здобув вольову перемогу, обігравши 2:1 Чорноморець. У перерві Олег Голодюк випустив двох свіжих гравців – Борячука й Арі Моуру, які двома влучними ударами принесли команді три залікові бали.

Напередодні матчу Металіст 1925 залишився без свого тренера. Як повідомив «УФ» за інформацією з наших джерел у клубі, Едмар на одному з тренувань попрощався з командою і залишив розташування колективу. Тож до гри з грізним Чорноморцем харків’ян готував дует – Олег Голодюк і Євген Котов. 

Перший тайм матчу проти одеситів склався дуже непросто для Металіста 1925. Чорноморець, відбивши кілька неприємних атак господарів, відібрав ініціативу і незабаром повів у рахунку. Однак потім сталося вилучення в одеситів, тож, внісши деякі корективи у перерві, харків’яни виграли цей матч. Забивали якраз ті двоє нових гравців, яких Голодюк випустив на заміни. Так що цю перемогу можна назвати тренерською.

Тренер Металіста 1925 Олег Голодюк розповів в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол»:

  • як проходив матч, у якому був драматичний сюжет
  • чому не втримали Штогріна та дали йому забити черговий м’яч
  • як вгадав із вдалими замінами у перерві
  • чому він не коментує зникнення Едмара

«Вилучення Ієде зіграло свою роль»

– Чорноморець зараз, напевно, одна з найцікавіших команд в Україні, – каже Олег Голодюк. – Дуже багато у них у грі компонентів, яким нам слід було приділити особливу увагу, готуючись до матчу. Це ми і відпрацьовували з хлопцями на тренуваннях. Але одне діло теорія, інша справа втілити все це на полі. Перший тайм ми розпочали дуже непогано, створили кілька моментів, але потім Чорноморець, за рахунок своєї командної швидкості, почав нас переважати. Це слід відзначити. 

– А потім Чорноморець залишився в меншості, і це пішло вам у плюс?

– Так. Не обійшлось без долі везіння, тому що вилучення Ієде зіграло свою роль. У суперника стало на одного гравця менше, і хлопці скористалися численною перевагою – здобули дуже важливу перемогу. 

– Наскільки вона важлива для вас?

– Після останніх невдалих ігор видно було що на хлопців тисне психологічний тягар. Можна сказати, що у нас виникла мінімальна криза. Сподіваємося, що ця перемога дасть нам поштовх у позитивне майбутнє, і в наступних іграх ми будемо тільки додавати. 

«Був мінімальний рикошет, а Штогрін допрацював»

– Ви сказали, що дуже ретельно розбирали Чорноморець, чому не втримали їхнього голеадора Штогріна, і дали йому вкотре забити?

– Тут, напевно, слід віддати належне майстерності гравцям Чорноморця. Там пішла хороша передача, був мінімальний рикошет, а Штогрін допрацював, добіг, і, як нагорода, забив не знаю, який там м’яч, за останні ігри. 

Знову ж таки, як я вже казав, на теоретичному занятті ми все непогано розібрали, а на полі, бачите, вийшло зовсім по-іншому. Значить, є нам над чим ще працювати. Забуваємо про цю гру й від завтрашнього дня починаємо готуватися до Полісся. 

Андрій Штогрін. Фото: Google

– Все ж таки, у пропущеному голі чия помилка? 

– Штогрін був під опікою Безуглого, але там ще був рикошет, а форвард зіграв на випередження. Цей момент з голом треба ще переглянути, а так по гарячих слідах важко щось однозначно сказати. 

«Ми раді за Борячука та Моуру»

– Ваші заміни проведені у перерві спрацювали. Чому Борячук і Арі Моуру не грали з перших хвилин? 

– Борячук мав пошкодження, тому він зараз перебуває не в оптимальних кондиціях, щоб грати всі 90 хвилин. Після першого тайму ми програвали, тож нам слід було ризикувати, нагнітати попереду. Моура має дуже хороший дриблінг в обіграші один в один. Він підходить для того, щоб розкривати низький блок оборони суперника. Ми дуже щасливі, що ці гравці відзначилися – ми раді за них. 

– Ну і наостанок – головне питання. Чому був відсутній на матчі головний тренер Едмар? В вашому клубі неформально кажуть, що він залишив команду. 

– Я думаю, що буде правильно, якщо цю ситуацію прокоментує або сам Едмар, або керівництво клубу. З моєї сторони, напевно, не компетентно буде це робити.