«Так, Агробізнес повертається в Першу лігу»: Сіньков розповів про стан команди, представників на фронті та хто нині головний тренер клубу

Переглядів 40799
Павло Клименко Павло Клименко
3 голоси
«Так, Агробізнес повертається в Першу лігу»: Сіньков розповів про стан команди, представників на фронті та хто нині головний тренер клубу
Євген Сіньков. Фото: УАФ
В ексклюзивному інтерв’ю «УФ» повноважний представник ФК Агробізнес (Волочиськ) підтвердив: клуб має намір повертатися з наступного сезону. Ось що ще відомо про рестарт клубу, який колись вибивав Шахтар із Кубка України та претендував на підвищення в класі.

Минулого року клуб Першої ліги Агробізнес з міста Волочиськ Хмельницької області офіційно прийняв рішення не брати участь у сезоні 2022/2023 через повномасштабне вторгнення росії на територію України. Втім, ПФЛ передбачила опцію, яка дозволяє в умовах воєнного часу, тимчасово відмовившись від участі в змаганнях, зберегти професіональний статус клубу та відновити участь у змаганнях в наступних сезонах.

Одним із клубів, який скористається цією можливістю, стане якраз представник Хмельниччини. Керівництво Агробізнесу прийняло рішення повернутися у Першу лігу наступного сезону. Цю інформацію у ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» підтвердив спортивний директор клуб Євген Васильович Сіньков.

«У нас є головний тренер і весь штаб, а от гравців поки немає»

– Євгене Васильовичу, ЗМІ повідомили, що ваш клуб у числі тих кількох, які призупинили виступи, але готуються повернутися у Першу лігу із сезону 2023/24. Підтвердите інформацію?

– Так, ця інформація відповідає дійсності.

– На якій стадії проходження процедури атестування? Який параметр здаєте?

– До 28 числа потрібно здати параметри по інфраструктурі клубу. В цілому робота проходить конструктивно, наш клуб не є дебютантом змагань, а тому чітко виконує вимоги щодо ліцензування.

– Гаразд, щодо клубу зрозуміло. А як щодо команди? У якому вигляді зараз Агробізнес?

– Головний тренер є, це Олександр Чижевський, є тренер воротарів, масажист-лікар, лікар. Штаб весь є, крім помічника головного тренера.

Олександр Чижевський. Фото: ФК Агробізнес

– А склад? Гравці зараз є контрактах?

– Ми набираємо оновлений склад – уже є певні напрацювання, і ближче до початку нового сезону, звичайно, всіх представимо й презентуємо. Проходимо атестацію і паралельно будемо займатися комплектацією команди. У нас заявка першого липня, тому час ще є.

«11 представників ФК  Агробізнес на фронті допомагають боронити нашу Батьківщину»

– Гаразд, уявімо, що все проходить згідно з запланованим графіком. Клуб входить у новий сезон. А де Агробізнес планує приймати суперників?

– У Волочиську. Резервний стадіон буде у Хмельницькій області – чи в обласному центрі («Поділля»), чи Дунаївцях («Колос»). Вболівальники чекають на повернення команди.

– Чи є вже конкретика щодо формування команди та виходу оновленого складу на навчально-тренувальні збори?

– Ні, поки що інформації щодо дат зборів ще немає. Все буде залежати від ситуації у державі.

– Який стан стадіону «Юність» у Волочиську?

– Звичайно, ми весь час доглядали стадіон і слідкували за газоном, проводячи всі регламентні роботи. Із цим питанням все добре.

–  Відомо, що співробітники вашого клубу захищають батьківщину. Як їхні справи, чи зі всіма все в порядку?

– Так, засновник Агробізнесу Олег Михайлович Собуцький і практично весь тренерський штаб команди та адміністрації клубу, крім мене, так як я літня вже людина, знаходяться на війні. 11 представників нашого клубу на фронті й допомагають боронити нашу Батьківщину.