«У мене та президента клубу з'явилися різні напрямки»: Хомутов – про відхід з Чайки та нове призначення у Чорноморці

Переглядів 29756
Павло Клименко Павло Клименко
8 голосів
«У мене та президента клубу з'явилися різні напрямки»: Хомутов – про відхід з Чайки та нове призначення у Чорноморці
Денис Хомутов. Фото: СК Чайка
Чайка йшла в групі лідерів Другої ліги. Здавалося, це найкращий момент за весь час виступів клубу серед професіоналів. Натомість взимку команда змінила головного тренера.

Залишилися питання – чому? Їх ми задали екс-наставнику Чайки Хомутову, тим більше, що Денис Олександрович невдовзі після прощання з цим клубом знайшов нову роботу. 

З 15 січня відомий у минулому футболіст донецького Олімпіка, а також екстренер декількох клубів очолює Академію одеського Чорноморця. В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Денис Хомутов розповів про призначення на посаду директора Академії ФК Чорноморець та назвав причини відходу з Чайки. 

«У Чорноморець мене запросив Генінсон»

– Денисе Олександровичу, ви нещодавно стали директором академії Чорноморця. Хто вас запросив до одеського клубу?

– Запросив мене Володимир Братиславович Генінсон. Ми зустрілися, поспілкувалися, і він мені запропонував посаду директора академії Чорноморця. Я з радістю прийняв його пропозицію.

– Які завдання стоять перед вами на новій посаді?

– По-перше, це виховання гравців як особистостей. По-друге, виховання футболістів для команди U19, для першої команди Чорноморця та для молодіжних збірних України.

«Рішення припинити співпрацю ухвалили внаслідок різних напрямків із президентом Чайки»

– Чи не плануєте кадрові зміни тренерів в Академії Чорноморця?

– На даний момент усі ті тренери, які працювали, і далі працюватимуть.

– І ще хотілося б дізнатися про причини відходу з Чайки, яку ви очолювали у першій частині сезону. Чому пішли з клубу Другої ліги?

– У мене та президента СК Чайка з'явилися різні напрямки, тому було ухвалено рішення припинити співпрацю.

Нагадаємо, що після закінчення ігрової кар’єри Хомутов перейшов на тренерську роботу. 43-річний український фахівець працював донецькому Олімпіку, а також очолював грузинські команди Гагра та Телаві, естонський Нимме Калью та українську Чайку.