«Винен у пропущених м’ячах, але готовий все довести на поліграфі»: воротар Кременя – про скандал з поразкою від Металіста

Переглядів 3270
Павло Клименко Павло Клименко
8 голосів
«Винен у пропущених м’ячах, але готовий все довести на поліграфі»: воротар Кременя – про скандал з поразкою від Металіста
Арсеній Коркодим. Фото: ФК Кремінь
Голкіпер Кременя Арсеній Коркодим в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» розповів про скандальний матч з Металістом (1:2) у рамках 6-го туру Першої ліги групи Вибування.

У суботу, 26 квітня, Металіст обіграв Кремінь з рахунком 2:1, а після поєдинку стало відомо, що новий голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Андрій Давиденко розпочав перевірку за фактом можливого впливу або маніпулювання на результат цієї гри. 

Вчора за гарячими слідами директор Кременя Андрій Філь в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» розкритикував воротаря кременчуцької команди Арсенія Коркодима.

Сайт «Український футбол» надав можливість Кордодиму відповісти на звинувачення на свою адресу.

«Неприємно чути такі слова з боку директора клубу»

– Арсенію, після матчу Кременя з Металістом УАФ розпочала перевірку за фактом можливого впливу або маніпулювання на результат цієї гри. Також директор Кременя Андрій Філь залишився незадоволений вашими діями. Яка ваша реакція з цього приводу?

– По-перше, неприємно чути такі слова з боку директора клубу. Я визнаю свою провину у пропущених м’ячах. На жаль, припустився прикрих помилок, які призвели до поразки. Міг би зіграти краще, але, на мою думку, я не заслужив таких коментарів на свою адресу. 

Мені немає чого приховувати, я готовий пройти будь-який незалежний поліграф, якщо є для цього потреба.

– Наскільки відомо зі слів Андрія Філя, президент Кременя сказав, що ви, директор і головний тренер підете проходити перевірку на детекторі брехня. Це правда?

– Так, була така розмова. Мені телефонував президент клубу і я сказав, що готовий пройти незалежний поліграф.

Арсеній Коркодим (останній праворуч). Фото: ФК Кремінь

– Головний тренер Ігор Климовський після матчу пред’являв вам претензії?

– В роздягальні була розмова, можна сказати, на підвищених тонах. Не хочу вдаватись у подробиці. Можна це зрозуміти, тому що у такому важливому матчі ми поступилися.

«У мене в голові не вкладається, як можна було таке придумати»

– А до матчу з Металістом до вас ніхто не звертався з дивними пропозиціями?

– Ні, взагалі жодних розмов. У мене в голові не вкладається, як можна було таке придумати і подумати в мій бік, я ніколи у такому не приймав участі, ніколи це не підтримував та не збирався і не збираюсь паплюжити свою репутацію.

– З усього сказаного можна зробити висновок, що ви не боїтесь пройти перевірку на детекторі брехні?

– Так, бо мені немає чого приховувати  

* * *

  • Кремінь займає останнє, 20-е місце в турнірній таблиці Першої ліги групи Вибування, маючи у своєму активі 17 залікових балів. 
  • В наступному турі команда з Кременчука вдома прийматиме хмельницьке Поділля. Матч заплановано на 4 травня. Початок – о 15:00.