Владислав Кулач – про прощання з Зірою: «Наразі нічого не планую»

Переглядів 2411
Артем Жилінський Артем Жилінський
11 голосів
Владислав Кулач – про прощання з Зірою: «Наразі нічого не планую»
Владислав Кулач. Фото: ФК Зіра
У екснападника Динамо та Ворскли Владислава Кулача закінчився контракт з азербайджанською Зірою. Де він планує продовжувати кар’єру і як оцінить свій період в Азербайджані?

Автор: Ігор Лисенко

Завершення співпраці з Зірою стало важливим кроком у кар'єрі Владислава Кулача. Команда завершила сезон на високій ноті, але що чекає на нападника далі? Владислав Кулач в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про свої плани на майбутнє та враження від сезону.

«Мікротравми завадили бути у тій формі, що планував»

— Нещодавно Зіра оголосила про завершення співпраці з вами. Чи маєте вже якісь плани? Куди плануєте податися далі? Повернутися в Україну чи, можливо, розглядаєте якісь інші варіанти за кордоном?

—  Наразі нічого не планую, поки що розглядаю варіанти. Ще і тижня не минуло з завершення сезону, хочеться спершу трішки відпочити, а потім вже думати.

— Як можете оцінити минулий сезон для себе особисто та для команди в цілому?

— Для команди це дуже хороший результат. Ми друга команда в Азербайджані, поступаємося лише Карабаху, тому сезон для команди видався успішним. Що стосується особисто мене, то звичайно, що хотілося б краще. Мікротравми завадили бути у тій формі, що планував. Але якщо оцінювати в цілому, то вийшов непоганий сезон як для мене, так і для колективу.

Владислав Кулач. Фото: ФК Зіра

«В останньому турі ми могли посісти як друге, так і п’яте місце»

— Чи є щось специфічне у грі в Азербайджані, можливо щось, що суттєво відрізняється від гри в Україні?

— Не можу сказати, що є якась суттєва різниця. У футбол зараз вміють грати в кожній країні, в тому числі в Азербайджані. На мою думку, місцевий чемпіонат стає з кожним роком все сильніший в плані конкуренції та боротьби. Цього сезону, наприклад, в останньому турі ми могли посісти як друге, так і п’яте місце. Це доволі цікаво, коли боротьба йде до останнього моменту.