В’ячеслав МАЗАРАТІ: «Уже сім гравців із «Енергії» тренуються з нами»

Переглядів 47
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Новий головний тренер «Миколаєва» розповів про перші дні роботи в клубі

Днями в Миколаєві відбулась прес-конференція, яка здивувала активністю у головному, а нині єдиному клубі краю. «Енергія» знялась та… підвищилась у класі — тільки такий висновок можна зробити з останніх подій, які відбулись у МФК. Хоча зміни стосуються більше команди: головного наставника та гравців, ніж клуб у цілому.

Напередодні відбулися збори, на яких засновники МФК « Миколаїв» планували обрати президентом клубу Ігоря Дятлова, колишнього екс-голову Миколаївської ОДА. Нагадаємо, що раніше посаду президента обіймав Гурген Оронюк, який недавно пішов із клубу та трагічним чином завершив своє життя самогубством.

У середу, 12 березня, віце-президент Олег Киршов представив тренерам, футболістам, адміністративному персоналу команди нового головного тренера — екс-наставника «Енергії» В’ячеслава Мазараті та нового спортивного директора Костянтина Поліщука, котрий донедавна працював асистентом Сергія Пучкова в запорізькому «Металурзі». У тренерському штабі також продовжують роботу Володимир Пономаренко та Анатолій Ставка, котрі працювали з командою, коли зі своєї посади звільнили Олега Федорчука. Після — почалося тренування, в якому брали участь 17 футболістів. Хоча троє гравців були відсутні з поважних причин.

Перед стартом чемпіонату ще відбудеться прес-конференція за участю керівників і тренерів МФК «Миколаїв», утім точна дата та час проведення ще невідомі.

Щоби зрозуміти, що коїться усередині розташування «корабелів», кореспондент «УФ» вирішив особисто розпитати новопризначеного очільника В’ячеслава Мазараті.

— В’ячеславе Вікторовичу, можете розповісти про останні події та пертурбації, що відбулись вчора-сьогодні (розмова відбулась у середу. — Є. Д.) в «Миколаєві»?

— Сьогодні якраз на нашому офіційному сайті на загальний розгляд виставили повну інформацію з приводу всіх змін та призначень у МФК, там і зможете дізнатися про клубні справи. Я поки провів лише одне тренування та входжу в справи команди, тому нічого конкретного вам не зможу розповісти.

— Зважаючи на те, як все проходило в миколаївському клубові донині, то така інформативна активність дещо дивує. Нинішні зміни — свідчення покращення справ у клубі?

— Я ж вам ще раз говорю: я перший день працюю з командою! Я майже нічого не знаю. Навіть із президентом ФК не спілкувався. Коли зустрінемось із ним, коли нинішні функціонери розставлять акценти подальшої роботи, тоді зможемо з вами детальніше поговорити та зробити висновок, покращилась ситуація в «Миколаєві» чи, навпаки, погіршилась.

— Не можу не згадати про ваш попередній клуб — «Енергію». Чому розпався колектив та яка доля його гравців? Також, пригадую, розповідали, що з «енергетиками» будете до кінця…

— Ну, так, клуб припинив своє існування. Причина була лише одна — відсутність фінансування з боку головного спонсора — «Миколаївобленерго». Тобто така подія зумовлена лише фінансовою стороною. Колишні футболісти? На сьогодні вже сім гравців із того складу тренуються з «Миколаєвом». Коли дізнаємось про майбутні можливості, тоді зрозуміємо, чи ми в змозі запрошувати виконавців із інших міст, чи розраховуватимемо лише на місцевих.

— Планів на підготовку також поки небагато?

— Так. Поки займатимемось у одноразовому режимі до п’ятниці, а в цей день запланований товариський поєдинок із херсонським «Кристалом». Зараз багато організаційних питань вирішується, адже взимку МФК утратив чимало футболістів. Конкретика з’явиться лише згодом. Коли відбудеться згадана зустріч із президентом? Сподіваюсь, завтра.

Євген ДЕМЯН.