«Взяв час на роздум»: агент Кожухаря прокоментував можливу зміну футбольного громадянства воротаря Карпат

Переглядів 5798
Андрій Піскун Андрій Піскун
3 голоси
«Взяв час на роздум»: агент Кожухаря прокоментував можливу зміну футбольного громадянства воротаря Карпат
Андрій Кожухар. Фото: ФК Карпати
Агент воротаря Карпат Андрія Кожухаря – Олег Авдиш – ексклюзивно для УФ прокоментував інформацію щодо можливої зміни футбольного громадянства його клієнтом.

У пресі з’явилась інформація, що  федерація футболу Молдови планує запропонувати Кожухарю зміну футбольного громадянства, щоб заграти його за збірну своєї країни, адже 24-річний голкіпер народився у Тирасполі.

Редактор сайту «Український футбол» зв’язався з Олегом Авдишем, щоб дізнатися, чи це правда.

«Це дійсно правда. Андрію дзвонив тренер національної збірної Молдови Сергій Клещенко. Він особисто в ньому зацікавлений, і вже не перший рік. Ми відразу повідомили цю інформацію Мирону Маркевичу і президенту Карпат. Клуб відреагував нормально».  

Сам Кожухар від коментарів «УФ» відмовився. Як запевняє його агент, воротар не поспішає давати відповідь Федерації футболу Молдови, адже зараз повністю зосереджений на Карпатах.

«Андрій взяв час на роздум. Він виступає в одному з найамбітніших та найстабільніших клубів України. Всі його думки зараз з Карпатами, він хоче допомогти команді вийти в УПЛ. 

Тому питання зміни футбольного громадянства буде відкладено як мінімум до зимової паузи, а то й до кінця сезону. Ця тема поки не обговорюється», – підкреслив Авдиш

Окрім цього, повідомлялося, що в послугах Кожухаря зацікавлений тираспольський Шериф, але Авдиш не став підтверджувати або спростовувати цю інформацію. 

«По-перше, у Андрія контракт з Карпатами дійсний до літа наступного року, тому перемовини з іншими клубами він може вести не раніше, ніж за півроку до закінчення угоди. Зараз ніяких перемовин з Шерифом немає.

Але до Андрія проявляють інтерес ряд українських клубів, які боряться за участь у єврокубках. Також є інтерес від клубів із європейських чемпіонатів. Можу сказати напевно, що перша пропозиція, яку ми розглянемо – це будуть Карпати. Ми поважаємо ставлення клубу до Андрія і хочемо віддячити тим же», – сказав Олег.

Також агент пояснив, чому Кожухар користується попитом.

«Андрій – основний гравець Карпат та найкращий воротар Першої ліги. У восьми матчах у нього найменше пропущених голів, а саме чотири. Тому очевидно, що на нього є попит. Також не треба забувати, що він пройшов через юнацькі та молодіжну збірну України, і клуби знають його кваліфікацію.

А те, що у Андрія влітку закінчується контракт, мотивує клуби контактувати зі мною. Сам гравець ні з ким не контактує, тому що це заборонено регламентом», – підсумував Авдиш.

  • Кожухар перейшов у Карпати на початку цього сезону на правах вільного агента.
  • Раніше він виступав за одеський Чорноморець, латвійську Валмієру та словацький Земплін.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 150 тисяч євро.