«Я зацікавлений у роботі в УПЛ»: Дулуб відреагував на інформацію, що може очолити ЛНЗ, та розповів про борг ФК Львів

Переглядів 2854
Андрій Піскун Андрій Піскун
8 голосів
«Я зацікавлений у роботі в УПЛ»: Дулуб відреагував на інформацію, що може очолити ЛНЗ, та розповів про борг ФК Львів
Олег Дулуб, фото: ПФК Львів
Колишній тренер ФК Львів Олег Дулуб дав ексклюзивне інтерв’ю «УФ», у якому поділився планами на майбутнє та згадав неприємне прощання з львівським клубом.

В УПЛ сталася перша тренерська відставка сезону. ЛНЗ звільнив Олександра Ковпака після поразки у Кубку України від першолігової Вікторії (0:1).

За інформацією інсайдерів, черкаський клуб має очолити Олег Дулуб. Сайт «Український футбол» зв’язався з білоруським спеціалістом, щоб дізнатися, чи це правда.

«Час минув, я трохи відпочив і готовий приступити до роботи»

– Олеже Анатолійовичу, у нас є інформація, що вас призначають головним тренером ЛНЗ. Можете підтвердити чи спростувати?

– Поки що підтвердити не можу. Підписання контракту завжди любить тишу. Думаю, я сказав більше, ніж достатньо. Я зацікавлений у роботі в українській Прем'єр-лізі, мені дуже подобається УПЛ. Я прикипів серцем до українського чемпіонату.

– Чому вам цікаво працювати в УПЛ, адже рівень нашого чемпіонату дуже впав?

– Він упав лише через відтік легіонерів. У попередні мої заходи було дуже цікаво працювати, згадую тренерські протистояння, свято шкіл через велику кількість іноземців.

Коли я працював у Білорусі, то мені дуже подобалися єврокубки – це був супердрайв для мене. Я зростав як тренер. В УПЛ було щось схоже: багато тренерів-іноземців, які приносять свої ідеї в український футбол.

Падіння рівня – це тимчасове явище, бо футбол зараз не на першому місці у країні через війну. Сподіваюся, що згодом усе налагодиться.

– Як я зрозумів, є варіант, що ми вас побачимо в УПЛ у першій частині сезону?

– Я дуже на це сподіваюся і готовий розглядати усі можливі варіанти. Час минув, я трохи відпочив і готовий приступити до роботи.

«Я звертався до Палати з вирішення спорів, але справа рухається надто повільно. Наскільки я знаю, ФК Львів припинив свою діяльність на рік»

– Чи розрахувався із вами ваш попередній клуб ФК Львів?

– Ні, вони не розрахувалися зі мною і з Олександром Грановським ні по зарплаті, ні по бонусах, ні по розриву контракту. Для когось це може бути невелика сума, а для мене – нормальна.

– Ви зверталися до Палати з вирішення спорів УАФ?

– Звертався, але справа рухається надто повільно. Наскільки я знаю, ФК Львів припинив свою діяльність на рік. Поки й питати нема з кого.

– Чи не намагалися зв'язатися з Левчуком та Боровиковим?

– Вони нічого не кажуть. Я розмовляв із Боровиковим, коли він оголосив про моє звільнення. Я сказав: «У мене є контракт і там прописані всі умови розірвання». Він сказав, що питань немає і протягом п'яти днів клуб зі мною розрахується.

Потім я зліг з ковідом і був відсутній протягом місяця. Я чекав 20 днів у Львові на розрахунок, але гроші так і не надійшли. Мені взагалі незрозуміло, чому зі мною так вчинили, навіть із командою не дали попрощатися та виселили з готелю. Льоша Дітятьєв правильно сказав, що мене просто взяли і викинули на вулицю. Щоб так вчинити, треба когось убити чи пограбувати, але ми з Грановським цього не робили.

– Потім не намагалися зв'язатися з ФК Львів?

– Я два листи надіслав до клубу, але мені так ніхто й не відповів. Я зрозумів, що сенсу чекати немає і поїхав зі Львова. Мабуть, вони мали якісь свої мотиви, але мені вони не відомі.