Сам звернувся в ТЦК: головний тренер українського клубу розповів про візит до військкомату

Переглядів 32810
Андрій Піскун Андрій Піскун
9 голосів
Сам звернувся в ТЦК: головний тренер українського клубу розповів про візит до військкомату
Микола Цимбал. Фото: Google
Головний тренер друголігового ФК ЮКСА Микола Цимбал ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію, що йому вручили повістку і забрали у військкомат.

Як стало відомо сайту «Український футбол», головного тренера ФК ЮКСА Миколу Цимбала бачили на вулиці в оточенні представників військкомату.

Щоб дізнатись, чи це правда, ми зателефонували 39-річному спеціалісту.

– Микола Володимирович, це правда, що вам вручили повістку у військкомат?

– Ні, такого не було. Все нормально. У мене є офіційна відстрочка через дитину. Просто я планую їхати на Закарпаття, а там зараз масова перевірка чоловіків на вокзалі. Їх перевіряють і відразу везуть на медкомісію.

Щоб уникнути непорозумінь, і мене не забрали в центр комплектування, як це відбулося з деякими моїми знайомими, у тому числі й футболістами, я вирішив перестрахуватися. Мені порадили взяти листа в ПФЛ, що я і зробив.

УВАГА!

В цьому абзаці містилася інформація про футболіста, якого забрали в ТЦК. На прохання співбесідника редакція "УФ" видаляє цей абзац у зв'язку з тим, що там містилася неточна інформація, яку ми отримали не з нашої вини. Просимо надалі наших співбесідників чіткіше висловлювати інформацію такого плану.

***

  • Цимбал очолив ФК ЮКСА влітку 2023 року.
  • Після 17-ти турів ФК ЮКСА посідає другу сходинку у турнірній таблиці Другої ліги, маючи по 40 очок зі Звягелем.

Раніше в екcклюзивному інтерв'ю сайту FanDay.net юристи докладно розібрали кейс мобілізації футболістів і пояснили, чому не був призваний жоден з гравців УПЛ.