«Заяви від Металіста 1925 не надходило»: Дикий відреагував на можливе зникнення команди Голодюка і Едмара

Переглядів 3949
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Заяви від Металіста 1925 не надходило»: Дикий відреагував на можливе зникнення команди Голодюка і Едмара
Євген Дикий. Фото: Google
Президент Української Прем’єр-ліги Євген Дикий прокоментував чутки стосовно зняття харківського Металіста 1925 з чемпіонату України та сказав, що буде з результатами команди.

Сьогодні, 30 серпня, у ЗМІ з’явилась інформація, що Металіст 1925 припиняє своє існування через те, що від ракетних ударів росії постраждав бізнес власників клубу.

Сайт «Український футбол» ексклюзивно зв’язався з президентом УПЛ Євгеном Диким задля уточнення інформації щодо Металіста 1925. 

Функціонер заявив, що перебуває у постійному контакті з харківським клубом та зазначив, що Металіст 1925 ще не відправляв жодних офіційних заяв щодо зняття з чемпіонату України.

«Так, ми знаходимося у діалозі з клубом. Станом на даний час офіційної заяви від Металіста 1925 стосовно зняття з чемпіонату не надходило. 

Регламентом змагань передбачено: у разі зняття команди зі змагань, якщо вона провела менше 50% матчів, результати анулюються», — сказав Дикий.

  • Головним інвестором клубу вважається AES Group, що працює на ринку промислових енергетичних підприємств Східної України.
  • Після чотирьох зіграних турів Металіст 1925 йде на дев'ятому місці, маючи шість очок в активі.
  • У неділю, 3 серпня, харківський клуб має зіграти на виїзді з львівським Рухом. Початок матчу запланований на 19:00.