«Металіст 1925 не припиняє своє існування»: гендиректор харківського клубу поставив крапку у питанні про розпад команди

Переглядів 4444
Андрій Піскун Андрій Піскун
8 голосів
«Металіст 1925 не припиняє своє існування»: гендиректор харківського клубу поставив крапку у питанні про розпад команди
Ярослав Вдовенко. Фото: Google
Генеральний директор Металіста 1925 Ярослав Вдовенко ексклюзивно для «УФ» прокоментував інформацію, що харківський клуб може припинити своє існування.

У ЗМІ з’явилась інформація, що Металіст 1925 припиняє своє існування через те, що від ракетних ударів Росії постраждав бізнес власників клубу. «Український футбол» зв’язався з Ярославом Вдовенком, щоб дізнатися, чи це правда.

«Власники клубу зараз працюють над питанням, щоб були фінанси не тільки для того, щоб виживати, а щоб ще й підтримувати команду»

– Ярославе Вікторовичу, чи правда, що Металіст 1925 припиняє своє існування?

– Мова про припинення існування поки не йде. Є невеликі проблеми, які ми зараз вирішуємо.  

– Писалось, що бізнес власників клубу постраждав через ракетні обстріли, і саме в цьому проблема?

– Так, це було два рази. Саме ці проблеми вирішуються. Власники клубу зараз працюють над питанням, щоб якось переформуватись та перемкнути фінансові потоки, щоб були фінанси не тільки для того, щоб виживати, а щоб ще й підтримувати команду. 

– Команда залишиться в УПЛ цього сезону?

– Таке питання зараз не стоїть і не ставилося на жодному рівні. Навіщо тоді ми виходили в Прем’єр-лігу? Команда продовжить грати, Металіст 1925 зараз тренується у звичному режимі. Питання, яке зараз вирішується, не стосується футболістів, цим займаються інвестори. 

Вони закривають фінансові питання як можуть, можливо, не в повному обсязі, як це було, коли ми виходили із Першої ліги в УПЛ. Тоді також були певні фінансові проблеми, які нам створювали наші колеги-конкуренти по місту, але ми їх подолали. Я думаю, ви розумієте про що я кажу. Це чергове випробування для нас. 

«Буде прийнято рішення: або трохи урізати бюджет, або залучити інвесторів, щоб нам допомогли»

– Тренерський штаб Едмар–Голодюк та всі гравці Металіста 1925 залишаються у команді. Я правильно зрозумів?

– Так. Поки що нічого не міняється. 

– Буде урізатися бюджет?

– Буде прийнято рішення: або трохи урізати бюджет, або залучити інвесторів, щоб нам допомогли. Коли ми грали в Першій лізі, то ми самі не могли впоратись із завданням виходу в УПЛ, тому підключали бізнесові і дружні зв’язки, аби команда витримала навантаження. 

– Чи є зараз заборгованість по зарплаті в команді?

– Немає. Ми влітку проходили ліцензування УПЛ і вся заборгованість була погашена в повному обсязі. Я маю на увазі заборгованість, яка виникла під час війни, коли в команді нікого не було – з лютого по квітень. Тут питань немає, можна перевірити у відповідних органах.

– Чи була вже розмова керівництва з командою щодо фінансових проблем, які виникли?

– Ні, ще не було. Металіст 1925 не припиняє своє існування і продовжує готуватись до наступних матчів у штатному режимі.