«Звідки інформація у цього інсайда, запитайте у нього»: Ребров обурений чутками, що збірна не є для нього пріоритетом

Переглядів 67387
Андрій Піскун Андрій Піскун
7 голосів
«Звідки інформація у цього інсайда, запитайте у нього»: Ребров обурений чутками, що збірна не є для нього пріоритетом
Сергій Ребров. Фото: Google
Головний тренер Аль-Айну Сергій Ребров ексклюзивно для «Українського футболу» прокоментував інформацію, яка нещодавно з’явилась у пресі стосовно його майбутнього місця роботи.

Ні для кого не секрет, що Сергій Ребров розглядається у якості головного тренера збірної України після його закінчення контракту з Аль_Айном, який діє до 30 червня 2023 року.

Однак, за інформацією Telegram-каналу «Динамо Київ Inside», пріоритетним варіантом для Реброва є продовження контракту з Аль-Айном, який не бажає розлучатися з українським фахівцем. У такому випадку повноцінним головним тренером збірної стане Руслан Ротань.

Редактор «УФ» зв’язався із Сергієм Ребровим, щоб взяти коментар з цього приводу.

«Останнім часом багато чуток та інсайдів про мене та збірну з’являється. Та невже ви вважаєте, що я повинен усе це коментувати? Я озвучив свою позицію відносно роботи в збірній України, вона незмінна. А звідки інформація у цього інсайда, ви запитайте у нього», – підсумував Сергій Станіславович.

Щодо слів Сергія Реброва про свою позицію в збірній, ми підібрали його промовисту цитату.

«Я зосереджений на роботі в Аль-Айні, але завжди казав, що якщо буде інтерес від збірної – я завжди радий працювати в Україні, для свого народу. Якщо буде можливість, із задоволенням працюватиму в Україні», – казав 48-річний спеціаліст 15 грудня 2022 року в інтерв’ю на ютуб-каналі Анни Ребрової. 

А ось його остання цитата з приводу можливої роботи у збірній України, яка датована 7 березня цього року.

«Я ніколи не приховував свого бажання працювати з головною командою нашої країни. Це бажання є в мене і зараз. Але все вирішуватиметься тільки після закінчення мого контракту з Аль-Айном.

Тим більше, що все залежить не тільки від мене, а ще й від УАФ, від рішення Конгресу цієї організації. Чув про рішення нашої футбольної асоціації вести переговори з Ребровим. Я готовий до цього», – сказав Ребров інтерв’ю Dynamo.kiev.ua.

Із його висловів можна зробити висновок, що пріоритетом для Сергія Станіславовича після закінчення його контракту з Аль-Айном є якраз збірна України.