Фавбет букмекерська контора Україна: як зареєструватися на сайті з бонусом

UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
Фавбет букмекерська контора Україна: як зареєструватися на сайті з бонусом
Букмекерська контора Фавбет Україна.

Букмекерська контора Фавбет – лідер букмекерського ринку України. За реєстрацію на офіційному сайті Favbet для нових гравців передбачено бонус 4500 гривень. Як увійти на сайт, зареєструватися та зробити першу ставку, ми розповімо в нашому огляді.

🌐 Сайт favbet.com
💵 Мінімальний депозит 25 грн
🎁 Бонус 4000+500 грн
〽 Мінімальня ставка 3 грн
💸 Мінімальна сума виводу 100 грн
📱 Мобільна версія Да
💰 Валюта для ставок UAH, USD

БК Фавбет: реєстрація на сайті в Україні

Для того, щоб побачити цю статтю ви мабуть гуглили щось на кшталт "Реєстрація в БК Фавбет" або якийсь схожий запит. Принаймні більшість людей, які хочуть зареєструватися в букмекерській конторі і вже визначилися з БК - шукають саме так. Ну, а більшість тих, хто вже в будь-якій конторі зареєстрований, розуміють, що облікового запису в одній конторі мало - чим більше облікових записів у різних конторах, тим ширша можливість зіграти максимально високий коефіцієнт.

У будь-якому випадку, якщо у вас немає облікового запису на Фавбеті, то вам варто його завести. Перша причина, чому це потрібно зробити - крутий вітальний бонус, який відіграти значно легше, ніж у будь-якій іншій конторі.

Як зареєструватися на сайті Favbet (інструкція)

Зрозуміло, що для того, щоб зареєструватися будь-де, потрібно натиснути кнопку Реєстрація.

 1. На сайті Фавбет ви знайдете її у правому верхньому кутку.
 2. Після її натискання з'явиться форма з двома полями – для введення номеру вашого мобільного, електронної адреси та для введення пароля, який ви використовуватимете на цьому сайті.
 3. Заповнюйте їх і натисніть синю кнопку далі.
 4. Заповнивши все, натисніть кнопку Зареєструватися.

Ще п'ять причин зареєструватись на Фавбет

 • Естетично приємний, сучасний та інтуїтивно зрозумілий дизайн сайту.
 • Легка реєстрація.
 • Хороший мобільний додаток та мобільна версія.
 • Реально дуже широка варіативність ставок
 • Служба підтримки одна з найкращих у бізнесі.

Бонус 4500 гривень від БК Фавбет: умови щодо нарахування та правила використання

Букмекерська контора Фавбет, яка входить до ліцензованих операторів з прийому ставок на спорт в Україні, має багато переваг. Один із головних плюсів компанії – стартовий бонус 4500 гривень для нових учасників закладу, про який ми розповімо в цьому огляді.

Які бонуси є у БК Favbet?

Букмекер Favbet лояльно ставиться до гравців усіх категорій, пропонуючи їм високі ліміти для розміщення ставок та коефіцієнти з низькою маржею на тисячі спортивних подій. Компанія також пропонує гравцям отримати додаткові переваги у вигляді різноманітних бонусів та подарунків.

Крім базових заохочень, які передбачені на офіційному сайті та в мобільних додатках БК, гравцям доступні такі види заохочень:

 • бонус за реєстрацію та перший депозит;
 • додаткові гроші за виграш експрес-ставок;
 • кешбек за ставки;
 • турніри прогнозистів;
 • персональні подарунки активним гравцям.

Пропонуємо докладно вивчити найбільший бонус букмекера – до 4500 гривень, які передбачені для нових користувачів.

Умови отримання бонусу

Вступити до програми 4500 гривень від БК Фавбет можуть гравці, які відповідають наступним критеріям:

 • можливість пройти повну процедуру реєстрації;
 • готовність виконати ідентифікацію особи та віку (через додаток дія);
 • відсутність зареєстрованих облікових записів на сайті та в мобільному додатку БК;
 • готовність внести перший депозит (від 100 гривень) на баланс ігрового рахунку.

Якщо ви готові дотримуватися вищеописаних умов, приступіть до вивчення інструкції з нарахування заохочення.

Як отримати бонус

Для отримання бонусу 4500 гривень від букмекерської контори Фавбет, послідовно виконайте такі дії:

 1. Створіть обліковий запис у букмекерській конторі. Реєструватись можна як на стаціонарному сайті компанії, так і в мобільному додатку БК.
 2. В особистому кабінеті необхідно заповнити анкету з персональними даними. Вносити лише достовірну інформацію, щоб ідентифікація особи гравця пройшла успішно.
 3. У формі реєстрації або особистому кабінеті необхідно активувати участь в акції. Потім занесіть перший депозит на баланс гаманця від 100 гривень.

❗ Зауважте, що стартовий бонус Фавбет складається з двох частин.

 • 500 гривень надаються гравцеві у вигляді ставки без ризику.
 • 4000 гривень нараховуються у вигляді 100% від суми першого депозиту.

Якщо перше поповнення рахунку склало менше ста гривень, учасник закладу отримує лише одну частину подарунка – ставка без ризику.

Як правильно використовувати бонус

Оскільки бонус складається з двох частин, використовувати їх потрібно окремо та за різними правилами. Почнемо з інструкції зі ставки без ризику, яка надає номіналом 500 гривень.

Цей подарунок гравець може використовувати лише ординарною ставкою на будь який матч та результат. Головна умова застосування – коефіцієнт від 1,50 і вище. У разі виграшу бонусного купона контора переводить на основний баланс учасника розмір чистого прибутку. Це означає, що із суми виплати за ставкою вираховується 500 страхових гривень.

Щоб конвертувати до 4000 гривень у реальні гроші, які нараховуються другим бонусом, потрібно:

 1. Розміщувати ставки на спорт у будь-якій варіації (ординари, експреси, системи).
 2. Використовувати коефіцієнт кожного результату від 1,50 і вище.
 3. Проставити подарункову суму у 15 або 25 кратному розмірі.

Бонуси, отримані розміром від 100 до 599 грн., підлягають відіграшу в 15-кратному розмірі. Понад – х25. На використання подарунка букмекер відводить 10 днів із моменту отримання.

Як робити ставки онлайн на сайті Favbet

Всі зареєструвалися і розібралися, як отримати бонус! Тепер давайте ставити! Для цього не вистачає лише одного моменту - грошей на рахунку. Потрібно поповнити рахунок.

Як поповнити рахунок

Гра в букмекерській конторі полягає в одній простій речі: букмекери хочуть отримати ваші гроші, а ви їх. Але перший крок робите ви – поповнюєте рахунок. Зрозуміло, що букмекери не поскупилися і одна з найбільших кнопок на сайті – ЗРОБИТИ ДЕПОЗИТ. Вона знаходиться у правому верхньому кутку. Але користуватися нею ви зможете вже коли зареєструєтеся і зробите перший депозит. Ми ж зараз говоримо про ваш перший депозит відразу після реєстрації.

Як тільки ви натиснете кнопку Зареєструватися, сайт видасть вам перелік гаманців, тобто видів поповнення рахунку. Подивіться, який вам підійде більше. Більшість поповнюють рахунок із карток Віза/МайстерКард.

Вибір гаманця це єдине, що забере у вас час, далі просто натискайте на вибраний гаманець і дотримуйтесь інструкцій. В результаті кількох кроків ви прив'яжете обраний спосіб поповнення до вашого облікового запису і надалі зможете поповнювати рахунок у набагато спрощеному варіанті.

❗Зверніть увагу. Виводити гроші ви зможете тільки на ту картку, з якої поповнювали рахунок. Тому добре подумайте, яку вам зручніше прив'язати до облікового запису.

Ми вже писали про це на початку статті, але не зайвим буде повторити - після вашого першого поповнення рахунку у вас буде можливість зробити ставку без ризику. Якщо ви забули умови – підніміться вгору та прочитайте ще раз.

Огляд сайту букмекерської контори

Щоб вам зручніше було орієнтуватися, ми розповімо вам трохи про сайт Favbet. Сайт зроблений в біло-синьо-червоних тонах, що добре поєднуються, зі вставками червоного. Як нескладно здогадатися – червоною плашкою виділено блок ставок у режимі лайв.

Більшість сайтів букмекерських контор зверстано у три колонки. Фаворит же – в четири. У крайній лівій – перелік видів спорту, країн та чемпіонатів; у крайній правій - купон із вашими ставками та деяка корисна інформація. А у двох середніх – матчі. В одній - майбутні, а в іншій - онлайн. Досить зручна розмітка.

У колонці з майбутніми матчами у вас буде панель із вкладками з видів спорту. За заумовчанням стоїть футбол, як найпопулярніший вид спорту у ставках, але ви можете обрати будь-який інший вид спорту натиснувши на нього.

Лінія букмекерської контори FavBet

При натисканні на будь-який матч, у сусідній колонці відкриється розпис усіх варіантів ставок цієї події. Фавбет складно назвати лідером серед інших БК за цим показником, але й аутсайдером він не є. Крім базових ставок на чисті перемоги, на перемоги з форами, на тотали ви можете знайти там і такі оригінальні речі як обидві заб'ють + тотал та інші. А різноманіття варіантів ставок, як відомо, значно підвищує шанс на успішну ставку. У будь-якому випадку більшість букмекерських контор дають схожі ставки за рідкісними винятками. Різниця лише у розташуванні цих ставок. Хтось формує їх логічно та зрозуміло, а хтось дає у розкид і розібратися буває складно. Але загалом, це питання – більше справа звички.

Як робити ставки

Переходимо до найбільш хвилюючої події, заради якої ми по суті пройшли весь попередній шлях. Розберемося, як робити ставки.

Більшість людей мають свої уподобання: улюблені види спорту, улюблені чемпіонати. Хтось вважає за краще грати футбол та англійську прем'єр-лігу, а хтось баскетбол NBA. Напевно, у вас теж є свої улюблені види спорту та чемпіонати. Їх ви можете знайти у крайній лівій колонці.

Наприклад, натиснувши на футбол ви побачите меню, що розкривається, а в ньому список країн. Натиснувши, наприклад, на Англію, ви побачите ще один список: Прем'єр-ліга, Чемпіоншип і таке інше. Тобто всі види змагань із футболу, які є в Англії. Ну, чи майже все. Натиснувши на будь-який із чемпіонатів, наприклад, на Прем'єр-лігу, у сусідній колонці ви побачите список матчів. Тепер натисніть на той матч, на який ви збираєтеся ставити і в сусідній колонці побачите весь спектр варіантів ставок цієї події.

Далі вам слід натиснути на той варіант, на який ви хочете поставити, і він буде в купоні в крайній правій колонці. Таким чином формуєте свою ставку і всі обрані вами матчі відображатимуться в купоні.

Після закінчення набору матчів подивіться у самий низ. Там ви можете побачити можливість вибору типу ставки: ординар, експрес чи система.

 • Ординар – це ставка на один матч.
 • Експрес – це ставка на кілька матчів.
 • Система — це ставка на кілька експресів, об'єднаних в одну ставку.

Далі потрібно ввести суму ставки і натиснути кнопку Зробити ставку.

Favbet shop

Результатом ваших ставок будуть не лише виграні гроші, а й ще дещо. Фавбет не обмежується банальними відносинами з клієнтами у рамках "виграв - програв". Дуже цікава ініціатива на нашу думку – Favbet club та похідне від нього – Favbet Shop.

Як потрапити до Favbet club

Щоб стати членом Favbet club потрібен або час реєстрації, або вже в розділі Клуб підтвердити своє бажання приєднатися до клубу. Як тільки ви це зробите за кожну наступну ставку вам нараховуватимуть дві речі: статус-очки та бонуси.

Що таке статус-очки

Навіщо вони потрібні? Статус-очки дозволяють вам піднімати ваш статус у Favbet club. Починаєте ви свою кар'єру у статусі новачка, потім йде статус Майстра та останній – VIP.

Що дозволяють різні статуси? Доступ до подарунків. Наприклад, перебуваючи в статусі новачка, ви можете дозволити собі одні подарунки в Favbet Shop, а в статусі VIP зовсім інші.

Що таке бонуси та як їх поміняти на подарунки

Як купувати подарунки у Favbet Shop? Для цього вам потрібно набрати певну кількість бонусів, яка нараховується за ставки за певною формулою: чим частіше та успішніше ви граєте – тим більше статус-очок та бонусів ви наберете.

Далі ви заходите до Favbet Shop. Для цього вам потрібно навести курсор на свій обліковий запис, який знаходиться в крайньому правому кутку і в меню вибрати пункт Клуб після чого натиснути синю кнопку Перейти в магазин. Ви побачите список товарів, які ви можете придбати. Біля кожного товару є “потрібний статус” (не кожен товар можна купити, перебуваючи у статусі новачка, наприклад) та ціна. Ви можете або вибрати товар, який ви можете дозволити собі купити, або почекати, поки підніміть свій статус і підкопіть бонусів, щоб купити щось суттєвіше.

Завантажити мобільний додаток букмекера

Сучасні гаджети дозволяють гравцям робити ставки, не перебуваючи за комп'ютером. Першим етапом на шляху до цієї зручності стали мобільні версії сайтів. Другим – мобільні програми. Що краще - мобільна версія чи програма? Де завантажити програму? Яка різниця між програмою та мобільною версією сайту? Це найпоширеніші питання.

Що краще додаток чи мобільна версія

Однозначно додаток. Взагалі мобільна версія - це той же сайт, але стиснутий за розмірами під екран телефону. Тобто в більшості випадків, щоб користуватися сайтом через телефон, вам потрібно буде постійно збільшувати екран. Додаток зроблено так, що акцент йде саме на кнопки, які людина натискає. Головна мета - не схибити. Тобто зручність використання – ось головна перевага програми.

Другий момент - програма працює в режимі офлайн, а мобільна версія - ні. Тобто ви не зможете зробити ставку, якщо у вас немає інтернету, користуючись мобільною версією, а через програму - зможете.

Та й третя перевага. Заходячи на сайт через мобільну версію, вам щоразу потрібно буде вводити пароль. А в додатку пароль запам'ятовується один раз, і щоб потрапити до свого облікового запису вам достатньо буде натиснути на іконку програми на своєму робочому столі.

Де завантажити додаток БК FavBet

Додаток - це більш висока сходинка, ніж мобільна версія, але щоб зробити крок на другий ступінь, потрібно спочатку стати на першу. Отже, ви заходите на сайт Фавбету через мобільний телефон. Далі дивіться в вгору і бачите велику білу смугу, в лівій частині якої написано ФавБет Додаток, а праворуч - Встановити. Це те, що вам треба.

Як завантажити та встановити програму

Щоб скачати програму Favbet, вам потрібно натиснути кнопку Встановити. Після цього почнеться процес скачки файлу apk на телефон, який завершиться буквально протягом декількох секунд. Цілком можливо, що система почне попереджати про небезпеку цього файлу. Розслабтеся і натисніть OK.

Після того, як файл скачається вам система запропонує його відкрити. Натисніть відкрити, а потім встановити. Власне, на цьому все. Подивіться на ваш головний екран та побачите там встановлену програму. Вам залишилося ввести пароль, поставити пару галочок та можете спокійно користуватися. При цьому вам не потрібно буде постійно вводити пароль і вам не страшно, якщо опинитеся без інтернету.

Служба підтримки FavBet

У крайній правій колонці, де, як ми вже говорили в самому верху, буде відображатися купон з переліком матчів, які ви відібрали, а ось в самому низу знаходиться служба підтримки Favbet. Яка працює у режимі 24/7. Найпростіший і найпопулярніший спосіб зв'язатися з ними – натиснути кнопочку для обміну повідомленнями. Перед вами відразу ж з'явиться діалогове вікно, де ви зможете переписуватися з працівниками компанії.

КОНТАКТІ

0 (800) 210 414 (безкоштовно для України)

[email protected]