Megogo не буде конкурувати з Setanta: з’явився неочікуваний претендент на проведення трансляцій УПЛ

Переглядів 522
Андрій Піскун Андрій Піскун
1 голос
Megogo не буде конкурувати з Setanta: з’явився неочікуваний претендент на проведення трансляцій УПЛ
Колаж: Fanday
Тендер єдиного телепулу УПЛ вже стартував, і у Setanta Sports з'явився несподіваний конкурент у боротьбі за право транслювати матчі чемпіонату України у новому сезоні.

За інформацією Fanday.net, до закінчення офіційного терміну ухвалення заявок на тендері на використання медіа-прав Прем'єр-Ліги України надійшло одразу кілька заявок від потенційних трансляторів.

Заявки на всі права – дві: від Setanta Sports та Еспресо. Йдеться саме про повну трансляцію матчів чемпіонату України з футболу у прямому ефірі.

Є претенденти і на інші пакети трансляцій, у тому числі на окремі матчі. За інформацією джерела, MEGOGO немає серед претендентів на повні трансляції матчів УПЛ.

Раніше повідомлялось, що якщо жоден із учасників тендеру не запропонує ціни, яка влаштує всі клуби, то УПЛ запустить власний канал.

Нагадаємо, що в останні роки більшу частину матчів чемпіонату України показували канали «Футбол», що канули в лету. При цьому за трансляції домашніх ігор Динамо, Зорі та Дніпра-1 відповідав холдинг "1+1".

УПЛ сезону 2022/23 має стартувати 23 серпня. Зазначимо, що попередній чемпіонат України не був дограний через повномасштабне вторгнення Росії.

X