«Я не можу його впізнати – просто нульовий!»: Сабо жорстко розніс футболістів Динамо напередодні старту в УПЛ

Переглядів 375
Андрій Піскун Андрій Піскун
2 голоси
«Я не можу його впізнати – просто нульовий!»: Сабо жорстко розніс футболістів Динамо напередодні старту в УПЛ
Колаж: Український Футбол
Відомий тренер та експерт Йожеф Сабо дав коментар «Українському футболу», поділившись думками про гравців Динамо у цьому сезоні.

Кияни «всуху» з загальним рахунком програли Бенфіці матчі за вихід у груповий етап Ліги чемпіонів, отримали непростий жереб Ліги Європи та перебувають у невизначеності щодо кількох ключових позицій напередодні старту в УПЛ. Сьогодні, нагадаємо, відбудеться матч Динамо – Дніпро-1 (трансляція о 17:00).

Сабо у розмові з редактором «УФ» пригадав, що Луческу обіцяв виростити з молоді Динамо гравців світового рівня, але зробити цього не вийшло.

«Луческу ‒ хороший тренер, багато чого домігся, але коли він тільки прийшов, то сказав, що молодь Динамо через рік виросте у великих футболістів. А виявилося – все навпаки!»

Окрім цього, Сабо пройшовся по зірках Динамо, не стримуючи емоцій:

«Шепелєв – нуль! Бесєдін взагалі зник. Буяльського я також не бачу. Сподівалися, що виросте Циганков, але він постійно травмований, тому його ніхто не купить – тренеру не потрібний футболіст для лавки.

Раніше добре виглядав Шапаренко, а тепер я не можу його впізнати – просто нульовий. Дубінчак у Дніпрі-1 показував чудову гру, а у Динамо зник.

Ми раділи прогресу Забарного, думали, що його куплять, але в останніх іграх він почав припускатися серйозних помилок. Може, це психологічний тиск через те, що його ніхто не купує, а він бачить себе в Англії чи ще десь».

Але, все ж  таки, Сабо знайшов у бочці дьогтю ложку меду, виділивши в Динамо одного футболіста.

«На тлі всіх цих футболістів Сидорчук виглядає більш-менш непогано. Він і у відборі добрий і в підіграші».

Нагадаємо, що Динамо не змогло вийти у Лігу чемпіонів, поступившись у двох матчах Бенфіці (0:2, 0:3). У групі Ліги конференцій кияни зіграють з Фенербахче, Ренном та кіпрським АЕКом.

Дніпро-1 опинився в Лізі конференцій, де його суперниками стали голландський АЗ Алкмаар, кіпрський Аполлон (Лімасол) та Вадуцом, який уперше в історії представлятиме Ліхтенштейн на груповому етапі єврокубків.

X