«Потрібно виправляти свої помилки»: тренер Полісся хоче здобути історичну перемогу в Кубку України

Переглядів 200
Аватар Олександр Величко Олександр Величко
2 голоси
«Потрібно виправляти свої помилки»: тренер Полісся хоче здобути історичну перемогу в Кубку України
Сергій Шищенко. Фото: Полісся
48-річний наставник Полісся Сергій Шищенко перед півфінальною зустріччю з полтавською Ворсклою дав інтерв'ю, в якому поділився очікуваннями від поєдинку.

Головний тренер Полісся Сергій Шищенко дав коментар напередодні півфінального поєдинку Кубку України з полтавською Ворсклою.

«Нам потрібно виправляти свої помилки і рухатися далі. Тренуватися максимально, тактичні схеми, атакувальні дії, дії в обороні. Усе те, що ми плануємо в тренувальному процесі, потрібно використовувати і в грі. Нам потрібна перемога, історична перемога», – сказав Шищенко в інтерв’ю прес-службі житомирського клубу.

Також коуч Полісся розповів про кадрову ситуацію команди.

«Всі здорові, всі в обоймі, тому я дуже радий, що у нас може бути на цю гру вже оптимальний склад, який ми планували на ті ігри, які були. Я дуже задоволений, що у нас всі в обоймі і будуть готуватися до гри з Полтавою», – додав Шищенко.

Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 35000 грн
Перейти