Сенсація у Кубку України 2023/24: Минай Шарана вилетів з турніру, програвши представнику Першої ліги

Переглядів 1410
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Вікторія – Минай. Фото: ФК Вікторія
У матчі 1/8 фіналу Кубку України сумська Вікторія приймала закарпатський Минай. Підопічні Анатолія Безсмертного святкували перемогу над командою Володимира Шарана (1:0).

У середу, 27 вересня, сумська Вікторія перемогла закарпатський Минай у 1/8 фіналу Кубку України (1:0).

У першому таймі команди голів не забивали, а ось другий розпочали відразу ж з взяття воріт, яке виявилось останнім у протистоянні.

На 46-й хвилині після подачі з кутового від хавбека Вікторії Олексія Савченка точного удару головою по воротах Олександра Кемікіна завдав захисник Максим Сасовський.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Крістіни Козорог зафіксував перемогу представників Першої Ліги на стадіоні «Ювілейний» у Сумах.

Кубок України. 1/8 фіналу

Вікторія – Минай – 1:0 (0:0)

Голи: Сасовський, 46.

• Вікторія наразі єдиний представник не УПЛ, який залишився у розіграші Кубка України 2023/24.
  • Сезон 2021/22 було перервано на стадії 1/4 фіналу Кубка України через початок повномасштабної війни.
  • Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є 1 листопада.
  • У чемпіонаті України Минай посідає останнє 16 місце. маючи три очки після восьми турів.
  • Водночас Вікторія йде на другій сходинці у Першій лізі Групи Б, відстаючи від Інгульця на сім балів.