Шахтар виграв Кубок України: відео з церемонії нагородження донецької команди

Переглядів 222
Шахтар виграв Кубок України. Фото: Шахтар
Донецький Шахтар 15-й раз в своїй історії став володарем Кубку України. На цей раз гірники здобули перемогу в поєдинку проти полтавської Ворскли.

15 травня в Рівному відбувся фінальний матч між полтавською Ворсклою та донецьким Шахтарем.

«Гірники» виграли перший тайм, завдяки голу головою від Данила Сікана на 40 хвилині. На 55 хвилині Юхим Конопля також головою забив другий м’яч у ворота полтавської команди.

На 85 хвилині ефектним ударом п’ятою Микола Ковталюк відправив м’яч у ворота Шахтаря.

Донецька команда втримала переможний результат 2:1 та стала володарем Кубку України.

Відео з церемонії нагородження команди Марино Пушича трофеєм:

• Шахтар з 14-м трофеєм Кубку України став рекордсменом турніру. У київського Динамо 13 титулів.
  • Також донецька команда достроково 15-й раз в історії виграла чемпіонат України.
  • На фініші сезону «гірники» ще зіграють в рамках УПЛ проти Дніпра-1 (19.05) та Полісся (25.05).
  • На Ворсклу чекають зустрічі з Оболонню (19.05) та ЛНЗ (25.05).