«Тоді я впаду вправо»: голкіпер ФК Чернігів з гумором розповів, як збирається хитрити проти Ярмоленка

Переглядів 19
Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1 голос
«Тоді я впаду вправо»: голкіпер ФК Чернігів з гумором розповів, як збирається хитрити проти Ярмоленка
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо (Київ)
Голкіпер Чернігова Максим Татаренко висловився щодо можливого протистояння з Андрієм Ярмоленком у серії пенальті у фіналі Кубка України.

Максим Татаренко в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» заявив, що не проти спробувати відбити пенальті від Андрія Ярмоленка у фіналі Кубка України.

«Якщо справа з Динамо дійде до пенальті, і до м’яча підійде Андрій Ярмоленко, то чи я вже знаю, у який кут буде бити? Зараз – ні. Можливо, під час гри відчую, але чи зможу відбити – це вже інше питання. Він великий майстер, і відбити його пенальті дуже складно».

Також воротар першолігового клубу жартома висловився щодо вибору кута воріт легендою киян Андрієм Ярмоленком у гіпотетично можливій серії пенальті фіналу Кубка України сезону 2025/26.

«Якщо я зараз скажу, що він буде бити вправо, він це прочитає і проб’є вліво? Можливо, тоді я впаду вправо (сміється)», – заявив Татаренко.

  • Цього сезону Татаренко провів 29 матчів у всіх турнірах за команду Валерія Чорного, пропустив 31 м'яч і десять разів зберігав ворота «сухими».
  • Татаренко приєднався до ФК Чернігів у 2024 році.
  • Динамо у іншому півфіналі впевнено обіграло представника Першої ліги Буковину з рахунком 3:0.
  • Фінальний поєдинок турніру відбудеться 20 травня у Львові. Переможець отримає путівку в перший кваліфікаційний раунд Ліги Європи 2026/27.
  • Раніше він виступав за низку українських клубів, включаючи Юність (Чернігів), Полісся (Добрянка), Корюківку, Факел (Липовець), Кудрівку, Дружбу (Мирівка), а також резервні склади Десни та Зірки.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри