Ван Леувен дебютував на чолі Металіста 1925: матч Кубка України завершився ганебним розгромом

Переглядів 592
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Металіст 1925
Патрік ван Леувен жахливо стартував на посаді головного тренера Металіста 1925. Харків'яни з розгромом вилетіли з Кубка України від рівненського Вереса.

У четвер 22 серпня Металіст 1925 зіграв проти Вереса у матчі 1/16 фіналу Кубка України. Поєдинок закінчився перемогою рівнян з рахунком 4:0.

Ця зустріч стала дебютною на чолі харківської команди для екснаставника Зорі та Шахтаря Патріка ван Леувена.

Ще у перші 10 хвилин все пішло не за планом Металіста 1925, коли Луан і Руслан Степанюк забили по голу в їхні ворота.

Відео всіх голів матчу

А в другому таймі до розгромного рахунок довів Микола Гайдучик, після чого забив ще й Владислав Шарай.

Кубок України. 1/16 фіналу.

Металіст 1925 – Верес – 0:4

Голи: Луан (7'), Степанюк (10'), Гайдучик (67'), Шарай (89')

• Таким чином, в наступний раунд покрокував саме Верес, а Металіст 1925 припинив свої виступи в турнірі.
  • У групі Б Першої ліги команда ван Леувена посідає восьме місце, маючи один заліковий пункт.
  • В наступному турі 31 серпня Металіст 1925 зіграє проти ЮКСА.
  • Верес у свою чергу йде на 14 сходинці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 1 очко.