Ван Леувен відреагував на провальний дебют у Металісті 1925: головний тренер розставив всі крапки у розгромі

Переглядів 1668
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Металіста 1925 Патрік ван Леувен прокоментував розгромну поразку своєї команди від рівненського Вереса у матчі Кубка України.

У четвер 22 серпня Металіст 1925 у матчі 1/16 фіналу Кубка України поступився Вересу з рахунком 0:4.

Цей поєдинок став першим на чолі харків'ян для Патріка ван Леувена, який раніше працював у Зорі та Шахтарі.

Нідерландський спеціаліст поділився враженнями від свого неудачного дебюту.

«Я б хотів розпочати краще, але у нас було всього два дні з командою. Ми намагались пояснити нашу структуру гри, розуміли що буде важкий матч. Я не очікував, що вже до десятої хвилини ми будемо поступатися із різницею у два м'ячі.

У перерві я казав гравцям, що ви створили декілька нагод, будуть моменти і в другому таймі, не хвилюйтесь, грайте спокійно і ми зможемо змінити рахунок».

Тренер відзначив, що його підопічні гарно розпочинали другий тайм, однак їм не пощастило.

«Розпочали непогано, створили декілька моментів, а в суперників і моментів було не так багато, але вони майже всі їх зуміли використати. Проте третій гол все вирішив. Видно, що гравцям важко в фізичному плані.

У нас зараз буде пауза, буде час плідно попрацювати і підійти готовими до наступної гри чемпіонату».

Ван Леувен не сумнівається у підсумковому успіху команди.

«Я деяких гравців знав і до цього, з більшістю тільки знайомлюсь. Я впевнений, що успіх до нас прийде. Вони показують певний рівень, але футболісти зараз дуже не стабільні, це як через фізичний стан, так і через ментальний стан.

Це нам треба змінити, щоб вони почали в себе вірити після серії невдач. Сьогодні всі голи – це наші помилки, по грі суперник не був сильніше за нас, окрім моментів з голами, ми майже не дали Вересу нічого створити», – приводить слова нідерландця клубна пресслужба.

• Металіст 1925 наразі посідає восьме місце в групі Б Першої ліги, маючи один бал.
  • В наступному турі 31 серпня харків'яни зустрінуться з ЮКСА.