Вернидуб буде злий: Чорноморець вибив Кривбас з Кубку України, зробивши камбек на останніх секундах

Переглядів 801
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Чорноморець – Кривбас. Фото: ФК Кривбас
У матчі 1/8 фіналу Кубку України одеський Чорноморець приймав криворізький Кривбас. Підопічні Романа Григорчука святкували перемогу над командою Юрія Вернидуба (2:1).

У середу, 27 вересня, одеський Чорноморець переміг криворізький Кривбас в рамках у 1/8 фіналу Кубку України (2:1).

У першому таймі у складі команди Юрія Вернидуба відзначився півзахисник Клім Приходько з передачі Олега Кожушка.

Вже у другій половині гри, на 72-й хвилині, після серії рикошетів м'яч опинився у воротах Андрія Кліщука. Гол було записано на бразильського вінгера команди Романа Григорчука Дада Белмонте.

На 90+3 хвилині після подачі зі штрафного від Максима Брагару на добиванні результативно зіграв Йон Шпорн, який своїм голом вивів Чорноморець вперед.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Софії Причини зафіксував перемогу команди Григорчука на стадіоні «Чорноморець» в Одесі.

Кубок України. 1/8 фіналу

Чорноморець – Кривбас – 2:1 (0:1)

Голи: Белмонте, 72, Шпорн, 90+3 – Приходько, 14.

• Базовою датою проведення матчів чвертьфіналу є 1 листопада. Туди пройшли Полісся, Олександрія, Вікторія, Шахтар та Оболонь.
  • У чемпіонаті України Кривбас посідає друге місце, відстаючи від Шахтаря лише не одне очко.
  • Водночас Чорноморець йде на третій сходинці в УПЛ, відстаючи від криворіжців на два бали.