«Здатні боротися з будь-ким»: футболіст Буковини зробив зухвалу заяву після проходу у чвертьфінал Кубка України

Переглядів 58
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Здатні боротися з будь-ким»: футболіст Буковини зробив зухвалу заяву після проходу у чвертьфінал Кубка України
Євген Підлепенець. Фото: Буковина
Вінгер чернівецької Буковини Євген Підлепенець підсумував перемогу команди над тернопільською Нивою (2:1) у чвертьфіналі Кубка України, а також висловився щодо потенціалу жовто-чорних в цьому турнірі.

Вінгер Буковини Євген Підлепенец розповів про свої враження від перемоги над тернопільською Нивою у 1/8 фіналу Кубка України з рахунком 2:1 та відзначив важливу роль підтримки вболівальників на трибунах.

«Вихід у чвертьфінал Кубка України – це прекрасно! Потішила велика кількість вболівальників на стадіоні - приємно, коли стільки людей приходить підтримати команду. Гра в нашому виконанні була непоганою. 

Ми намагалися створювати багато моментів, щоб було цікаво вболівальникам та всім іншим глядачам слідкувати за нашою грою. Трохи самі собі придумали проблеми наприкінці зустрічі, але, слава Богу, все добре закінчилося. Здобули перемогу і крокуємо турніром далі!»

Також Підлепенець не хоче нічого загадувати щодо перспектив Буковини в Кубку України, але вважає, що команда готова дати бій грандам УПЛ.

«Не хочу загадувати, але по відчуттях - ми здатні боротися з будь-ким. Навіть якщо наступним суперником буде Шахтар чи Динамо - бій дамо точно», — сказав Підлепенець для клубної пресслужби.

  • Буковина наразі очолює турнірну таблицю Першої ліги, маючи 35 очок.
  • Буковина вийшла до чвертьфіналу Кубка України.
  • Наступний суперник чернівецького клубу визначиться шляхом жеребкування.