«Бачте, не сильно його й «розхватали»: Маркевич висловився про відхід Гуцуляка з Полісся

Переглядів 22
Аватар Сергій Стаднюк Сергій Стаднюк
1 голос
«Бачте, не сильно його й «розхватали»: Маркевич висловився про відхід Гуцуляка з Полісся
Олексій Гуцуляк. Фото: УАФ
Мирон Маркевич висловився щодо ситуації Олексія Гуцуляка, який залишив Полісся, але досі не знайшов новий клуб, і порадив йому знизити вимоги.

Колишній тренер збірної України Мирон Маркевич прокоментував ситуацію з клубними справами вінгера синьо-жовтих Олексія Гуцуляка. Футболіст залишив Полісся, однак досі не визначився з новою командою. За словами Маркевича, час покаже, чи не було рішення про відхід із житомирського клубу помилковим.

«Я думав, що він йде з Полісся... І в цього вже є новий клуб, конкретний клуб, куди він відразу перейде. Бачте, не сильно його й «розхватали». Я не знаю, яка тому причина, але знаю одне: якщо ти йдеш з команди, то у тебе має бути конкретний варіант – команда, з якою ти відразу підпишеш контракт», – заявив Маркевич в інтерв'ю Sport.ua.

Окремо фахівець прокоментував інформацію про високі фінансові вимоги Гуцуляка. Маркевич припустив, що футболісту варто переглянути свої апетити, якщо він справді хоче продовжувати виступи на професійному рівні.

«Треба свої апетити трохи збавити. Є такий фільм: «За двома зайцями». Не знаю, мені важко щось говорити з цього приводу, але знаю одне: якщо ти йдеш – ти повинен розуміти, куди ти йдеш. Я не знаю, що завадило йому залишитися у Поліссі. Він був лідером, його любили уболівальники».

  • Маркевич працював головним тренером збірної України з лютого до серпня 2010 року.
  • Гуцуляк в минулому сезоні провів 31 матч у всіх турнірах на клубному рівні. Він відзначився дев'ятьма голами і сімома результативними передачами.
  • Він відіграв за Полісся два сезони (65 матчів, 21 гол, 11 асистів) й допоміг йому виграти бронзу УПЛ-2025/26;
  • Футболіст провів за національну збірну України 16 поєдинків (шість забитих м’ячів, три асисти).
  • Згідно з даними Transfermarkt, нинішня ринкова вартість Гуцуляка становить 3,5 мільйона євро.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри