«Більше живе цим ділом»: Судаков зробив вибір між Ребровим і Шевченком у якості тренера збірної України

Переглядів 25304
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Більше живе цим ділом»: Судаков зробив вибір між Ребровим і Шевченком у якості тренера збірної України
Георгій Судаков. Фото: УАФ
Півзахисник донецького Шахтаря та збірної України Георгій Судаков висловився стосовно Андрія Шевченка та Сергія Реброва на посадах головного тренера національної команди.

Хавбек збірної України Георгій Судаков провів три матчі під керівництвом Андрія Шевченка, коли той очолював національну команду, та зіграв вже сім зустрічей з Сергієм Ребровим на посту головного тренера.

Півзахисник поділився своїм баченням стосовно головним відміностей у підходах цих спеціалістів.

«Сергій Станиславович напевно більш емоційний, більш живий, постійно хоче щось підказати, сам проводить теорію, показує. Більше живе цим ділом.

Андрій Миколайович більш стриманий, більше його помічники працювали, а він окремо свої деталі вносив і показував щось».

Окрім цього, Судаков заявив, що не відмовляється від своїх слів 2022 року, коли він сказав, що не зміг навчитися нічому у Шевченка.

«Та не відмовляюся, я ж сказав, що він просто більш стриманий був і на той момент до мене відносилися не як до основного футболіста. На мені не робили якийсь акцент. Мені щось розказували, показували.

Скажемо так, я не був головною ціллю Андрія Миколайовича, щоб він мені щось приніс. Так, підказував, але я не можу сказати, що прям якийсь внесок був», – сказав Судаков для ютуб-каналу SportArena.

  • Нагадаємо, що Георгій дебютував у збірній України саме при Шевченку у товариському матчі проти Бахрейну (1:1), відігравши 45 хвилин.
  • Загалом на його рахунку вже 11 поєдинків у футболці національної команди та один гол.
  • Шевченко очолював збірну України з 2016 по 2021 рр. Ребров став головним тренером синьо-жовтих у 2023 році.