Чи не образився талант Боруссії Дортмунд на невиклик в збірну України? Півзахисник топклубу чесно відповів

Переглядів 8673
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Чи не образився талант Боруссії Дортмунд на невиклик в збірну України? Півзахисник топклубу чесно відповів
Данило Кревсун, фото: ФК Боруссія Дортмунд
Молодий український півзахисник Боруссії Дортмунд Данило Кревсун висловився стосовно скандальної історії з його невикликом до юнацької збірної.

Нещодавно дортмундська Боруссія продовжила контракт з українським хавбеком команди U-19 Данилом Кревсуном до 30 червня 2026 року.

А восени 18-річного футболіста не викликали у збірну України U-19. Тоді повідомлялося, що це пов'язано з тим, що гравець не співпрацює з агентською команією Вадима Шаблія ProStar. Сам Шаблій ці звинувачення відкинув.

Кревсун висловився стосовно цієї теми та розповів про свою першу реакцію на невиклик до юнацької збірної.

«Я не звернув уваги, бо розумів, що виклик ще буде, якщо я буду працювати і грати. Я зосередився на своїй команді, на той момент, коли мене не викликали [у збірну], то підняли до другої команди.

Увесь тиждень я тренувався з ними і намагався зосередитися тільки на цьому».

Окрім цього, півзахисник прокоментував слова екстренера збірної U-19 Олега Кузнецова, який восени заявив, що навіть не знав про Кревсуна.

«Чи образився я? Чесно кажучи ні, бо я розумію що це тільки команда U-19. Насамперед мрія грати за збірну України в мене є і найбільше я мрію про головну команду. Тож працюємо далі, нічого такого не сталося», – сказав Кревсун для YouTube-каналу «Football Hub».

  • Кревсун є вихованцем академії Шахтаря, а у дортмундську Боруссію він перейшов у вересні 2022-го.
  • У складі Боруссії U-19 українець цього сезону провів 18 матчів в усіх офіційних турнірах: шість голів, дві результативні передачі.