Чотири голи, дубль, камбек, феєрична серія пенальті: Ротань виграв трофей зі збірною України у вогняному матчі

Переглядів 1675
Групове фото олімпійської збірної України (U-23). Фото: УАФ
Олімпійська збірна України під орудою Руслана Ротаня провела фінальний матч на товариському турнірі у Франції, перегравши команду Кот-д'Івуару (3:2).

У неділю, 16 червня, олімпійська збірна України грала проти Кот-д'Івуару U-20 у фінальному матчі турніру Maurice Revello.

Підопічні Руслана Ротаня здобули п'яту поспіль перемогу завдяки голам Дениса Шостака, Максима Хланя та влучним ударам в серії пенальті. Для 42-річного фахівця цей трофей став першим у його тренерській кар'єрі.

Півзахисник Олександрії Шостак реалізував вихід сам на сам, перегравши воротаря суперників. Вінгер польської Лехії Хлань влучно пробив у порожні ворота з передачі форварда Шахтаря Данили Сікана.

Нападник французького Страсбура Патрік Уотро відіграв один м'яч, забивши вже у компенсований до першого тайму час. Саме Уотро і зрівняв рахунок у грі, відзначившись голом на 59-й хвилині.

Відео голів у матчі олімпійської збірної України з Кот-д'Івуаром

У серії ж післяматчевих пенальті перемогу здобула саме українська збірна, яка у статусі переможця Maurice Revello поїде на Олімпійські ігри до Франції.