«Деякі хлопці випадали»: Левченко вказав на головну проблему збірної України у перших матчах Реброва

Переглядів 694
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Деякі хлопці випадали»: Левченко вказав на головну проблему збірної України у перших матчах Реброва
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Екс-футболіст збірної України та очільник Профспілки футболістів Нідерландів (VVCS) Євген Левченко поділився думкою про перші три поєдинки Сергія Реброва на посаді головного тренера національної команди.

Збірна України під керівництвом Сергія Реброва в червні провела три матчі. Спочатку наша команда зіграла внічию з Німеччиною в товариській зустрічі (3:3), після чого здобула перемоги в рамках відбору на Євро-2024 над Північною Македонією (3:2) і Мальтою (1:0).

Левченко в ефірі «Футбол TIME» поділився думкою про перші три поєдинки Реброва на посаді головного тренера національної команди.

«Після трьох матчів бачу, що Ребров відштовхується від результату. Я розумію, що потрібен час для своєї філософії та принципів гри. Але те, що я побачив у перших таймах –  деякі хлопці випадали. 

Не хочу говорити по персоналіях, але навіть якщо ти граєш із Мальтою або Північною Македонією, потрібно дуже щільно опікати футболістів.  Я дуже сподіваюся, що будуть зроблені висновки, і ми зіграємо більш щільно в наступних матчах, і не буде таких розривів», – сказав Левченко.

  • Збірна України проведе наступні матчі відбору на Євро-2024 восени: вдома проти Англії (9 вересня) і на виїзді з Італією (12 вересня).